[#1] Szukam programu 'AScreen'.
Taka mała pchełka przypominająca w działaniu linuksowy 'screen'. Ułatwia pracę na wielu sesjach CLI/Shella.

Bodajże napisany przez Adriana Żurka.

Ma ktoś?
[#2] Re: Szukam programu 'AScreen'.

@ppill, post #1

Hmm.. moze gdzies na ktorejs plycie MACD ...

Zainteresowany tematem znalazlem podobne narzedzie.

http://aminet.net/util/shell/screenshell_ur.lha
[#3] Re: Szukam programu 'AScreen'.

@ede, post #2

Dzięki za zainteresowanie, ale ScreenShell to nie do końca to samo. Zacny programik(używam na co dzień) jednak nie ma takich ułatwień jak AScreen.

Pamiętam, że przegrałem go dawno temu od znajomego, ale niestety gdzieś wsiąkł.
[#4] Re: Szukam programu 'AScreen'.

@ppill, post #3

Przeskanowalem CDCatem na OS3 wszystkie MA i ACS. Wyszukiwarka znalazla tylko ExtraScreen na MACD11. Po plikach wewnatrz widze ze to samo jest na Aminecie.

Wpisz moze w wyszukiwarce Aminetu "ashell", pokazuje sie tam jeden program z opisem "UNIX...AmigaShell".



Ostatnia modyfikacja: 28.05.08 21:42
[#5] Re: Szukam programu 'AScreen'.

@Andrzej Drozd, post #4

Dzięki za fatygę :)

Ten program na Aminecie to tylko ulepszone potoki (pipes) w Shellu.

O ile mnie pamięć nie myli, to juz kiedyś na forum pojawiła się wzmianka o tym programie. Ktoś chyba nawet dysponował kodem źródłowym (szukałem w archiwum i nic).

Jest jeszcze jeden program jego(Adriana) autorstwa, tym razem dostępny na Aminecie, SmartPrompt. Z opisu wynika że był chyba jednym z administratorów Plukwy(ktoś jeszcze pamięta? :)) więc może jakaś osoba z Łodzi coś skojarzy.
[#6] Re: Szukam programu 'AScreen'.

@ppill, post #5

Odkopuję archiwalny wątek. Znalazłem AScreena na dysku.
link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem