kategoria:
[#1] AmigaSYS4 - WHDLoad 18.2 - Amiga Forever
Zainstalowałem Amiga Forever a na nim AmigaSYS4 na którym jest WHDLoad 16 coś tam. Gry odpalają się jak ta lala, wszystko gra. Skonfigurowałem sobie WinUAE w ten sam sposób co skonfigurowana jest emulacja pod Amiga Forever bo wolał bym odpalać ten system właśnie spod WinUAE więc podpiąłem pod ten emulator plik amigasys4.hdf i resztę folderów z AF. Odpalam system spod WinUAE i gierki również odpalają się świetnie. Postanowiłem więc aktualizować WHDLoad do najnowszej wersji gdyż jest darmowa i gry odpalają się szybciej. Zainstalowałem lecz po kliknięciu w plik odpalający grę nic się nie dzieje. Gry spod WHDLoad 16 odpalały się na AF i WinUAE ale teraz z WHDLoad 18.2 odpalają się tylko pod AF. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
[#2] Re: AmigaSYS4 - WHDLoad 18.2 - Amiga Forever

@wrexwaz, post #1

Z doświadczenia swego wiem, że niektóre Slave'y wymagają określonej wersji WHDLoad. Tak może być w tym wypadku. Najlepiej sprawdzać w opisie Slave'a z jaką wersją WHDLoad działa najlepiej dana gra.
[#3] Re: AmigaSYS4 - WHDLoad 18.2 - Amiga Forever

@Tomski, post #2

Nie zrozumiałeś chyba co napisałem. Gdy odpalam ten sam system spod Amiga Forever wszystkie gry się odpalają a gdy z WinUAE to już nie.

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2016 19:48:59 przez wrexwaz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem