kategorie: Dyski twarde, Kontrolery
[#1] SCSI 25 - 50 pin
witajcie,
problem jest znany Amigowcom posiadającym Blizzard SCSI Kit. Mam starego Macintosha z czasów, gdy kontroler SCSI nie był w standardzie, tylko jako opcja dodatkowa oferowana przez firmy zewnętrzne. Na karcie z kontrolerem jest złącze 25 pin ( a więc takie jak w Blizzardzie), do niego idzie taśma z takim śledziem z DB25 do podłączenia zewnętrznego napędu. Ja akurat nie chcę się bawić w zewnętrzne napędy tylko podłączyć SCSI2SD w środku kompa. Złącza zaciskowe na taśmę 50 pin już namierzyłem (jedno przepiłuje do wykorzystania po stronie kontrolera 25 pin), problemem jest teraz rozpiska pinów. Ktoś posiada coś takiego, jak połączyć 25 pin SCSI kontrolera z wewnętrznym dyskiem 50 pin? W sieci widziałem schemat połączenia dysku 50 pin z DB25, a to chyba nie to samo, w DB25 inaczej te piny przebiegają (?).

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 20:25:53 przez charliefrown
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem