[#1] Adapter Amikey 1200 - problem z klawiaturą
Mam problem z adapterem AMiKEY 1200. Praktycznie za każdym razem muszę go dociskać albo wyjąć i umieścić jeszcze raz żeby klawiatura załapała. Dodam, że dzieje się tak na 2 bezprzewodowych klawiaturach, które mogłem przetestować. Trochę to dziwne, bo jakby coś nie łączyło to by nie łączyło i nie działało po prostu. A tutaj sytuacja taka jest, że mogę używać Amigi kilka godzin, a następnego dnia po włączeniu klawiatura już nie działa. Zaskakuje dopiero po ponownym włożeniu adaptera, albo tak jak pisałem wcześniej dociśnięciu - choć tutaj też nie zawsze. Ktoś może jest zorientowany w czym leży problem? Trochę teraz szczerze żałuję, że kupiłem ten adapter, a nie Suma z RetroAmi. Chociaż może się mylę i to jest dosyć częsty problem z tego typu adapterami.

Aha, dodam że skrót klawiszowy do restartu działa zawsze, nawet jak klawiatura niby nie łapie i nie można nic pisać.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi:)

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 16:59:58 przez rustyj

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2018 17:03:43 przez rustyj
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem