[#1] Płatność za Vampira
Dostałem maila zaczynającego się od słów:

Woohoo !

It seems Santa Claus is in the neighborhood: a Vampire 1200 card has been allocated to you !


Początkowo potraktowałem go jako spam, ale kolejny mail od Igora Majstorovica zmienił pierwsze wrażenie.
W dalszej części jest mowa o możliwych formach płatności: Payoneer lub bezpośrednio na konto Igora. Należę do osób, które większość zakupów robi on-line, jednak z taką formą sprzedaży nie spotkałem się do tej pory...
Czy ktoś z Was przerabiał już ten temat? Czy faktycznie sprzęt jest gotowy do wysyłki?

Przyznam, że nie pamiętam kiedy zapisywałem się na listę. Na pewno było to jeszcze przed Warpem 1260, któremu kibicuję (niestety nie posiadam 060, przez co ostateczna cena tej karty robi się dla mnie zbyt wysoka).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem