[#1] gry nieamigowe
do tej pory nikt nie założył tu żadnego wątku o normalnych grach? 🤨 Takich dla normalnego, zdrowego człowieka, co to nie muszą mieć czegoś wspólnego z Amigą?
a przynajmniej na ostatnich trzech stronach takiego nie znalazłem.

zadanie w grze "Cats hidden in Paris" polega na znalezieniu stu kotów, które ukryły się w paryskiej scenerii. Do dostania gratis na Steamie. Grałem w nią sobie w wielkanocne święta i znalezienie wszystkich zajęło mi około 20 minut.

https://store.steampowered.com/app/2313250/Cats_Hidden_in_Paris/

hint: dla ułatwienia w grze można powiększyć widoczny obszar, jednak czasami w znalezieniu kota pomaga zmniejszenie zooma i rzut okiem na całość. Mi pomogło w znalezieniu ostatniego.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem