Komentowana treść: Aktualizacja oficjalnej strony IBrowse
[#1] Re: Aktualizacja oficjalnej strony IBrowse
Wreszcie jakies konkrety.

[#2] Re: Aktualizacja oficjalnej strony IBrowse
mailman: Konkrety konkretami, ale nie są one zbyt interesujące... Brak obsługi Flasha, CSS, Javy, brak wersji PPC, ULEPSZONY JavaScript (czyli pewnie dodali dwa rozkazy :), spoofing (nareszcie!) ale wyłącznie z możliwością wyboru z istniejącej listy (nie można wpisać własnego typu)...



Plusem jest na pewno ulepszenie obsługi SSL (mnie się to przyda, bo używam duetu Genesis/AmiSSL).



Może coś źle odczytałem z FAQ, ale trochę się rozczarowałem... Wersja 3.0 IBrowse to może być coś (jeżeli kiedykolwiek powstanie)
[#3] Re: Aktualizacja oficjalnej strony IBrowse
Szczerze to ja tez jestem rozczarowany, ze nie bedzie to wersja natywnie pod PPC (a chyba tak zapowiadano na poczatku)
oraz ze nie ma obslugi CSS. Co do Javascriptu to ZTCW raczej bedzie to powod do dumy. Ma nie byc tak ubogo :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem