Komentowana treść: AWeb a HTML
[#1] Re: AWeb a HTML
Fajnie wyglada ten "support" na przykladzie znacznika STYLE - niby jest, ale go nie ma ;)
[#2] Re: AWeb a HTML
Z wieloma elementami html są pewne problemy.Swoją stronę musiałem wielokrotnie korygować, żeby wyglądała tak samo na Ami i PieCu;)
[#3] Re: AWeb a HTML
A ja swoje strony musialem wielokrotnie korygowac, zeby wygladaly tak samo na kazdej przegladarce na samej tylko Ami ;)
[#4] Re: AWeb a HTML
Voyager i MiSIEk dajâ podobny "obraz problemu".

IBrowsa jak wiesz nie moge skonfigurowac a wiec na nim zasadniczo nie moge nic sprawdzac.
[#5] Re: AWeb a HTML
Jak dla mnie to jedynymi rzeczami, ktorych brakuje w przegladarkach amigowych, sa obsluga CSS i obsluga appletow Javy. Wiecej mi do szczescia nie potrzeba
[#6] Re: AWeb a HTML
UraniK: A pełna obsługa JavaScriptu? A co z animacjami Flasha?
[#7] Re: AWeb a HTML
Plugin do Flaszki (na wzor Voyagera) przydalby sie...

BTW: mozesz uzywac na nim bez PPC (u mnie na 060 dziala - marnie bo marnie ale widac)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem