Komentowana treść: Programy - DMS
[#1] Re: Programy - DMS
Szkoda ze nie ma screenshotow do opisu :(
[#2] Re: Programy - DMS
a co chcialbys zobaczyc na takim screenshocie ? okienko shella z dzialajacym dmsem ? bo nic innego mi do glowy nie przychodzi...
[#3] Re: Programy - DMS
Hej, Engine popatrz do textu, jest tam napisane"DMS jest programem posiadającym przyjaźnie wyglądające menu. Najpierw opiszę znajdujące się tutaj opcje.

Na ekranie programu widnieje sześć dużych i cztery małe ikonki.", co chyba oznacza cos wiecej niz tylko Shell, nieprawdaz?

[#4] Re: Programy - DMS
Opis powstał dawno temu, miałem A500 i 1 MB Ram. Spakowanie dyskietki do Ram-u to było raczej nierealne. Opis powstał do DMS 1.53 a tam GUI jest. A składnia komendy DMS nie jest nazbyt trudna do zrozumienia.
[#5] Re: Programy - DMS
reactor: ja gui u siebie nigdy nie miałem i nie mam...



teraz widzę, że jest razem z DMS1.53...
[#6] Re: Programy - DMS
może ktoś wie gdzie moge pochytać sobie cd-key do idefix97

i program dms1.53albo 15.2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem