Komentowana treść: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
[#1] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
A ja pozwole sobie w tym miejscu zaproponowac program, ktory z bym checial zarejestrowal po normalnej cenie - AmIRC.
[#2] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
Bardzo dobrze ze istnieje REJESTRACJA. Nie trzeba

sie "meczyc" tylko mozna bez klopotow zarejestrowac.

Oby bylo coraz wiecej programow.

Ja proponuje leciwego juz menagera smietnika

Global Trasha.
[#3] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
Nie wiem jak sprawa wyglada na dzien dzisiejszy, ale jeszcze niedawno (mimo informacji, ze juz rejestrowal nie bedzie) mozna bylo zarejestrowac Amirca u Carlosa... Najlepiej zlapac go np na IRC i zapytac o taka mozliwosc...
[#4] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
Andrzej: po co Ci rejestracja Global Trash, skoro ten program jest standardowo w OS39?

[#5] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
W sprawie produktow Vapor probuje bezskutecznie skontaktowac sie z kims, kto moglby udzielic mi jakichs szczegolowych informacji. Ale nie poddaje sie i bede probowac dalej ;)
[#6] Re: Rejestracja HSMathLibs w PPA!
Mnie interesuje Amtelnet po rozsadnej cenie. Nie mialem gotowki a teraz mi wpadlo troszke grosza i chcialbym to wydac wlasnie na ten program.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem