Komentowana treść: Joliet w MakeCD
[#1] Re: Joliet w MakeCD
Urrrrraaaaaa nareszcie! Istnieje mozliwisc zarejestrowania MakeCD poprzez X-Soft ale na razie brak odpowiedniej ilosci chetnych (aby obnizyc koszt). Wszyscy zainteresowani sa proszeni o kontakt z X-Soft.
[#2] Re: Joliet w MakeCD
Super! Ja też się cieszę niezmiernie:). Do tej pory jak chciałem koniecznie coś w Joliet nagrać to robiłem ISO w BurnIt i potem wypalałem to ISO w MakeCD. W sumie ten Joliet potrzebny mi jest tylko jak mam nazwy plików dłuższe niż 32 znaki i do tego mają być całe nazwy widziane na windzie. osobiście uważam, że nazwy dłuższe niż 32 znaki są niewygodne, ale nie chciało mi się robić rename setek mp3, które jak wiadomo krótkimi nazwami zazwyczaj nie grzeszą;).
[#3] Re: Joliet w MakeCD
Do automatycznej zmiany nazw mp3 polecam AmTagEd, zreszta nadaje sie on rowniez do uzupelniania tagow, robienia list, itp...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem