Komentowana treść: Co nowego w PPA?
[#1] Re: Co nowego w PPA?
Widac ze Engine szaleje pod emulatorem zmieniajac co chwile tapetki pod udawanym WB ;)

[#2] Re: Co nowego w PPA?
ten emulator pozwala mi na dowolne modyfikacje gui bez zadnej straty wydajnosci systemu i pamieci, a nawet nie wydluza mi to startu systemu (6 sekund)... ze juz o 32 bitowym szalejacym pod wzgledem predkosci workbenchu nie wspomne... poza tym to nie zmieniam tylko tapetek... oprócz tego robię sobie patterny do birdie, okien podkłady pod ikony... bo bardzo mi sie to podoba :)
[#3] Re: Co nowego w PPA?
Engine: ja rowniez bawilem sie Amithlonem i WinUAE po paru chwilach zabawy z wieksza predkoscia niz na mojej Amidze, wylaczylem pieca, dysk wrocil do Ami, a ja zajalem sie normalna praca na Amidze. Zauwaz ze zmienianie podkladow tepetek i innych upiekszaczy obciazajacych procaka, nie wykonuje sie czesto. Do codziennej pracy, na przyklad biorac pod uwage Twoja dzialalnosc dla PPA nie potrzebujesz "32 bitowego szalejacego pod wzgledem predkosci workbencha". Nie neguje tego co lubisz robisz, jak wyzej piszesz, ale ja i sadze ze wile innych osob rowniez, bardziej by sie cieszylo z Twojego nowego artykulu na PPA badz innej formy wkladu w rozwoj tegoz portalu, niz wymiany swojego, kolejnego szota udawanego WB w Graffiti. BTW: konfiguracja mojej Amigi jest bardzo zblizona do Twojego sprzetu, wiec wiem ze DA sie cos robic na tym konfingu z zachowaniem optymalnej predkosci :)
[#4] Re: Co nowego w PPA?
reactor: oczywiscie, ze do podstawowych funkcji nie potrzebuje takiego sprzetu, dlatego ciagle mam Amige i nie jest ona schowana w szafie... niedawno zakupilem nowa plyte glowna i hd i postawilem system od nowa... sama konfiguracja instalowanie wszystkiego itp. zajela mi sporo czasu, jednak zrobilem to bo nadal jej uzywam... :) i mozesz byc pewny, ze moj wklad w ppa na podmienianiu swoich screenow sie nie skonczy... jest jeszcze inne ograniczenie mam tylko pakiet tepsy 15 godz. i nie mam mozliwosci stalego dostepu do internetu :(
[#5] Re: Co nowego w PPA?
co z kolei ogranicza mnie do roli jaka teraz pelnie w ppa, czyli aktualizacje od czasu do czasu... a jesli chodzi o artykuly to niestety bardzo malo jest chetnych do napisania takowych... a jesli o mnie chodzi to jestem malohumanista, dlatego napisanie arta, ktory zaciekawi choc kilka osob jest dla mnie trudne, ale nie jest niemozliwe, dlatego niedlugo wrzuce kolejny art swojego autorstwa :)
[#6] Re: Co nowego w PPA?
Engine: tak juz OT: piszesz ze masz pakiet tepsy 15h, dlaczego nie rozejzysz sie wsrod innych operatorow telekomunikacyjnych? Ja rowniez jade na modemie, ale Netii mam 100h za 69pln. U siebie masz Dialog (na Piotrkowskiej), byc moze Netie, dowiedz sie czy oni nie maja korzystniejszych ofert dla internautow. Moze za ta cene gdzie w tepsie masz 15h, u innego operatora bedziesz mia kilkukrotnie wiecej czasu, ktory to bedziesz mogl poswiecic m.in. na PPA :)
[#7] Re: Co nowego w PPA?
bo nie mam takiego wyboru, mi narazie pozostaje tepsa, a na sdi mnie nie stac :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem