Komentowana treść: IBrowse 2.3
[#1] Re: IBrowse 2.3
No, no - baaardzo ciekawy jestem:)
[#2] Re: IBrowse 2.3
Mysle ze to nadal bedzie lipa, brak "flesza", niepelna "kawa", a co z e-bankami ???? I znowu okrojona wersja w OS4 za ktory sie placi ! Ale .... badzmy dobrej mysli ... moze ktos sie zlituje i przeportuje Opere, Szkape lub Amiga Inc komus to zleci.

W dzisiejszych czasach brak porzadnej przegladarki w^3 deklasuje sprzet do zastosowan sieciowych i nie pomoze mydlenie oczu plytami obslugujacumi 2xG4 gdy brak TAK podstawowej rzeczy.

:(:(:(

[#3] Re: IBrowse 2.3
Codziennie zaglądałem na stronę IBrowse, no prawie codziennie i widziałem tylko jak cyferki w liczbie wykrytych bugów rosną. Już jakiś czas temu dałbym sobie rękę uciąć, że to wielka ściema i nowa wersja zadebiutuje 1 stycznia 2003 i co? CUD! Nagle liczba znalezionych błędów zmniejszyła się do tego stopnia, że już można być pewnym debiutu na początku nowego roku.



IMHO to taki dziwny manewr, a te cyferki to też taka zabawa. Jestem prawie pewien, że w tym samym okresie powstanie nowa wersja dynAMIte (UltraGelb lubi takie "równe" terminy ;)) i może coś jeszcze (Gadami?)
[#4] Re: IBrowse 2.3
Do listy mojego przedmowcy :) dodalbym TaskiSMS, bo zapomniano troszeczke o wsparciu dla "registered user :)))"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem