Komentowana treść: Ulepszony Quake
[#1] Re: Ulepszony Quake
Link do podanej strony lezy :(

[#2] Re: Ulepszony Quake
Link jest OK, ale serwer na ktorym maja strone pewnie im na chwile wylaczyli :)
[#3] Re: Ulepszony Quake
A u mnie GLQuake nie dziala... Sprzet mam odpowiedni, ustawiam odpowiednio wysoki stos i dupa. Ogladam sobie szary ekran.
[#4] Re: Ulepszony Quake
A ja nawet nie mam szarego ekranu i sprzët tez mam odpowiedni o stosie nie wspomne.



[#5] Re: Ulepszony Quake
Uűywaj W3D_Permedia2.library odpowiednio o wielkoôci 579708 przy W3D_Permedia2

i 502980 W3D_Permedia2_PPC I bëdzie OK tyle, űe musisz je podmienię na stare gdy

bëdziesz graę w Paybacka

[#6] Re: Ulepszony Quake
Aha... tylko, ze ja mam VooDoo5 w Mediatorze i ponoc "VooDoo bug" juz usunieto - widocznie niedokladnie...
[#7] Re: Ulepszony Quake
u mnie chodzi na starych ustawieniach , bez zadnego podmieniania, bibliotek. Port ten jest duuzo szybszy - juz mi sie nie przycina w niektorych momentach na najslabszej ppc i bv (moze to zasluga fastu: 128 mb )

[#8] Re: Ulepszony Quake
Baron Althaar: na pewno masz Warp3D 4.2? Poza tym tak prawde mowiac to te sterowniki 3D sa do Voodoo3. Za Voodoo 4 i 5 nikt tak naprawde nie da glowy. Cos gdzies kiedys czytalem, ze jezeli chodza to tylko przypadkiem. Osobiscie zaluje:(, bo Voodoo5 to naprawde niezle monstrum w porownaniu do Voodoo3 (ze o Permedii2 juz nie wspomne).
[#9] Re: Ulepszony Quake
MDW: Dzieki. W takim razie musze obejsc sie smakiem.
[#10] Re: Ulepszony Quake
Baron Althaar: Ale wcale nie jest powiedziane, ze akcelerator 3D w Voodoo4 i 5 nie bedzie dzialal pod sterownikami dla 3. Na pewno nie wykorzysta ich nowych mozliwosci ale calkiem mozliwe, ze bedzie chodzilo. Bedzie to poprostu strasznie szybkie Voodoo3:). Jezeli chodza Ci inne programy pod Warp3D to i ten powinien chodzic...
[#11] Re: Ulepszony Quake
Ja wogóle nie wiem o jaki problem chodziło.

Mam Voodoo3 w prometeuszu i GLGuake (orginalny od FW) działał znakomicie.

Nowa wersja działa jak na mój gust nawet wolniej a co gorsze nie obsługuje myszki (poza przyciskami).

Jeżeli wziąść pod uwagę fakt że mnowy GLQuake wcale nie wygląda lepiej (podczas gry) od poprzedniego to wogóle nie warto go instalować.



Ciekawi mnie natomiast BlitzGL_Quake który podobno ma wyciskać 7dme poty z amigowego Voodoo.

Nie wiem jak u was ale u mnie nawet obiecywana poprawiona wersja z aminetu odpala się w ten sposób że zjada ze 30 MB pamięci a zamiast gry uzyskujemy śliuczny WarpOSexception.

Miało to być poprawione i podobno jest ... niestety u mnie nadal błąd występuje.



Aha ... w tym GLQuake o którym mowa w newsie to jedyne co zauważyłem że poprawiono to to że teraz zamiast szarego ekranu na starcie pojawia się czarny .. dzięki czemu transparentna konsola nie wygląda już tak okropnie.



[#12] Re: Ulepszony Quake
MDW: Ruszylo! Zgralem wszystko jeszcze raz (tzn. WarpOS, Warp3D i pliki Quake) i ustawilem stos rzedu 850000 i dziala. Ale nie wiem jak zmienic rozdzielczosc, bo stale uruchamia mi sie w 320x240, co niezbyt cieszy oczka.
[#13] Re: Ulepszony Quake
Baron Althaar: Super:). A tak przy okazji - mozna wiedziec jakie procesory (68k i ppc) i ile RAMu towarzyszy twojemu Voodoo5?
[#14] Re: Ulepszony Quake
Poprzedni komentarz pisaîem bez sprawdzenia nowego Quaka. Sprawdziîem i jedna wielka zwiecha

porzednie wersje gl-a dziaîaîy. Mam96MB.

[#15] Re: Ulepszony Quake
MDW: PPC 603/240MHz + MC68040/40MHz (na razie) + 64MB RAM (na razie jeden SIMM)
[#16] Re: Ulepszony Quake
No prosze. Pozmienialem ustawienia, wykasowalem to i oto i... GLQuakeWOS chodzi cudnie tzn. szybciutko przy rozdz. 800x600. Tego mi zawsze brakowalo, a teraz to mam :)
[#17] Re: Ulepszony Quake
U mnie na CV 604/266 i 060/66 oraz CV PPC GLQuake chodzi bez problemow
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem