Komentowana treść: Voyager 3.3.125
[#1] Re: Voyager 3.3.125
A ja myslalem ze ta przegladarka juz umarla.

A tu prosze... niespodzianka! :)

[#2] Re: Voyager 3.3.125
PekDar: Ja myslalem, ze ta przegladarka umarla dla AmigaOS. Wersji pod MorphOS to sie spodziewalem, ale zeby dla AmigaOS... To ladnie z ich strony - cieszymy sie:).



A tak swoja droga to nawet te ostatnie przeokropnie wolne wersje beta tak zachrzanialy na Pegsosoie w Lodzi, ze az strach mowic:). Szkoda, ze sieci tam nie bylo jak byl pod reka Voyager. Jakies "flasze" by czlowiek sprobowal. Ale co tam probowac - wiadomo, ze za szybko by chodzily:).
[#3] Re: Voyager 3.3.125
A dziala u Was wersja dla m68k? U mnie sie nie uruchamia...
[#4] Re: Voyager 3.3.125
Jestem zmuszony przeglâdac super strone PPA AWEB.Po instalacji

nowego Voyagera strona nie chce sie wczytac i jest zwiecha.

Czy ktoô ma podobne objawy.



[#5] Re: Voyager 3.3.125
Czy mozna ja przetestowac bez klucza? U mnie pokazuje sie okienko "Initialize" i program sie wylacza.
[#6] Re: Voyager 3.3.125
jackons: Przed chwila sprawdzilem u siebie jeszcze raz nowego Voyagera ze strona PPA i V sie nie powiesil.
[#7] Re: Voyager 3.3.125
PekDar: Ja myslalem, ze ta przegladarka umarla dla AmigaOS. Wersji pod MorphOS to sie spodziewalem, ale zeby dla AmigaOS... To ladnie z ich strony - cieszymy sie: )



A ja się martwię, bo jak rozmawiałem z autorem to jest własnie jedna z przyczyn ograniczeń wprowadzanych w przeglądarce, ale upiera się by był zgodny z amigaos 3.x i żeby inne wersje nie były dużo lepsze... A miałem nadzieję na w końcu porządną przeglądarke na Amiga-like OS... Ale niestety niektórzy są zbyt twardogłowi...

[#8] Re: Voyager 3.3.125
A ja dalej pare razy próbowaîem przeglâdac stronke PPA V i zwiecha

jak byîa tak jest. Moűe mam coô w konfigu nie tak , ale po wczytaniu strony tak jakby

podwójne frames sie ukazywaîo i po spróbowaniu przeciagnieciu mychâ

w dóî zwiecha murowana.Oczywiôcie Voyagera mam orginalnego ze swoim kluczem .

A moűe mroocheck ma coô z tym wspólnego.







[#9] Re: Voyager 3.3.125
Wreszczie udalo mi sie urchomic. Winne byly dodatkowe biblioteki instalowane przez Voyagera. Nalezy je wykasowac lub zmienic ich nazwe . Moim zdaniem ta wersja to zadna rewelacja. Zle wczytuje strony. Czesciej sie wiesza niz wersja z przed roku. I w dalszym ciagu nie potrafi wejsc do poczty na Interii...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem