Komentowana treść: Sprzęt
[#1] Re: Sprzęt
Z tym sidikiem LG to dodam od siebie, ze mam LG 32x i dziala na pewno tak samo jak ten z opisu (tzn. na 4xEIDE wyciaga max. 20x) ;)
[#2] Re: Sprzęt
Bardzo dlugo czekalem na ten artykul o MMU. Pierwsza jego czesc byla

opublikowana w ostatnim ACSie. Dzieki !
[#3] Re: Sprzęt
Bardzo dlugo czekalem na ten artykul o MMU. Pierwsza jego czesc byla

opublikowana w ostatnim ACSie. Dzieki !
[#4] Re: Sprzęt
Co do tego cd romu LG x52 to czy udalo sie komus wyciagnac pod FastAta maxymalna predkosc?

Uzywam go od okolo 9 m-cy i mialem pozyczonego Neca x52 z ktorego wyciagnalem cale x52, z LG mam

niestety problemy. W trybach wyzszych niz pio-3 plyte widzi jako niesformatowana. Czy spotkal sie

ktos jeszcze z takim problemem? Moze zna ktos jakies rozwiazanie?
[#5] Re: Sprzęt
SUPER.DZIĘKI

[#6] Re: Sprzęt
Te 52 robia rozne cyrki, a niektore chodza idealnie. Moj dziala na PIO4 (FastATA) ale czasami nie potrafi zalapac plyty (konieczny jest zimny reset).
[#7] Re: Sprzęt
Co do CD firmy LG to są raczej kiepskie, przeważnie wyciągają prędkość 22x(do około 32x) nawet na szybkich pecetach, a włożenie lekko pękniętej płyty kończy się wyciąganiem jej szczątków lub rozkręceniam całego CD i czyszczeniem lasera. Ogólnie LG suxx, ale Samsungi są jeszcze gorsze. Co do kłopotów z trybami PIO-4 to należy sprawdzić czy taśma nie przekracza ok 48cm, oraz czy zworki na napędach, czy są poprawnie skonfigurowane.
[#8] Re: Sprzęt
Ja uűywam 52xLG i wyciâgam ok.36x przy pio5 i jest ok
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem