Komentowana treść: Kolejny YAM
[#1] Re: Kolejny YAM
Błąd w linku do archiwum (powtórzony za amiga.de).

W końcówce ....YAM2.4dev_... ma być DUŻYMI LITERAMI
[#2] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #633


Już poprawiłem :)
[#3] Re: Kolejny YAM
Kto mi podpowie jak zmienić format daty w spisie wiadomości?

Nienawidzę przetłumaczonego AM, PM
[#4] Re: Kolejny YAM
... i daty zaczynającej się od miesiąca ... Tfu szeroki uśmiech
[#5] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #636

Właśnie patrzę na swojego YAM v2.4Dev (05.02.2003) i to co widzę to w polu "Data" coś takiego:

05.02.03 21:45

A to oznacza 5 luty 2003, godzina 21:45. A wszystkie te ustawienia są brane z systemu, więc nie wiem co masz za plik polski.language, skoro masz takie szopki;) ;D ;P


Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#6] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #638




Ostatnia tzw oficjalna wersja YAM-a pokazuje mi datę w formacie 07-lut-2003 16.45.Wszystkie wersje oznaczone "dev" wyświetlają mi ten nielubiany format 02/07/2003 4.45 po południ (tu nawet nie do końca). Plik polski.language sprawdzę w domu

Gratulacje za doskonałą lokalizację w ISO szeroki uśmiech

[#7] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #639


Wcześniej nie robiliśmy lokalizacji w ISO-8859-2 nie było wytycznych dotyczących co do ustawienia codeset w plikach .catalog. Obecnie takie wytyczne otrzymałem, więc nie było już problemu z przygotowaniem lokalizacji. I lokalizacja będzie działać poprawnie pod OS4

Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#8] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #640




Przewidywane są inne pliki lokalizacji w ISO ?

Pytam, bo już dość dawno definitywnie przeszedłem na keymap ISO-Pl podpierając się póki co fontami ISO-AmigaPL szeroki uśmiech

[#9] Re: Kolejny YAM
W odpowiedzi na komentarz nr #648

Jeśli byłeś na stronie ATO to na pewno zauwqażyłeś, że pojawił się AmIRC. Teraz wszystkie nowe tłumaczenia będą w ISO2 i w AmigaPL (do wyboru dla użytkowników OS2.1-3.x). Natomiast pod OS4.x wszystkie pliki instalowane już powinny być tylko w ISO-8859-2. Oprócz AmIRC-a gotowy jest także DOpus v4.17pre18, do którego to muszę dorobić skrypt instalacyjny pozwalający na wybór instalacji pod odpowiednią wersję systemu, jak również na wybór charsetu pod OS2-1-3.x

Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#10] Re: Kolejny YAM
Ta wersja YAM-a (podobnie jak kilka poprzednich) nie współpracuje ze skryptem YAMhtml.yam. Rodzi to konieczność zapisania gdzieś dokumentu html i załączników.

Otóż załącznika nie da się zapisać a jeśli załączników graficznych jest więcej to nawet nie da się ich wyświetlić (wyświetlany jest tylko ostatni).

Czy to tylko u mnie ?.. ;)
[#11] Re: Kolejny YAM
Heh, tyle komentarzy, a nikt nie zwrócił uwagi i nie pogratulował Reactorowi. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem