Komentowana treść: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
[#1] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
Ciekawa sprawa, ale u mnie to nie dziala w ogole: ciagle mam komunikat, ze "NIE MOGE UTWORZYC GNIAZDKA - POSTDATA()".
[#2] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
a masz najnowsze ixemul i ixnet ? u mnie dziala :)
[#3] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #654



Działa, działa bardzo ładnie i chyba jest prostszy w obsłudze oraz szybszy od TaskiSMS szeroki uśmiech
[#4] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
Mea culpa. Dziala. Ale jeszcze jedno pytanko: co zrobic by sms-y do Plusa nie byly podpisywane moim IP? Kombinowalem z Tooltype'ami, ale nic nie wymyslilem.
[#5] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
A ja sie zastanawiam kto bedzie pierwszym na Amidze i uda mu sie obejsc "zabezpieczenia" Idei, aby mozna bylo wysylac na te siec SMSy... ;)
[#6] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
Dobra, cofam pytanie :) Dziala OK, ale Mailman ma racje - szkoda, ze do Idei nie przedziera sie ;)
[#7] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #657




pobaw sie sms.config (w katalogu bin) :) a co do tej idei to moim zdaniem trzeba poprostu porozmawiac z odpowiedzialnym za bramke idei i wyciagnac od niego sposob pojawiania sie banerow z tekstem do wpisania, a potem pomyslec jak to zaimplementowac w Amigaosie :)
[#8] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #662

Wersja Beta TaskiSMS przez krótki czas wysylała wiadomości na bramkę Idei, ale po 2 tygodniach sposób obsługi bramki został zmieniony (co z tego, że pojawia się w Taskim ten obrazek, wpisujesz wyraz, a i tak serwer zwraca błąd i nie wysyła).

Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#9] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #664




Ja z malutkim pytaniem. Z jakiej strony WWW skorzystac, aby wyslac SMSa na Idee? www.wyslij.pl cos nie pokazuje reklam (hasla) Idei, a na glowna strone www.idea.pl trzeba sie zalogowac. A ktualnie pozostaje mi GG na pececie i jest to troche denerwujace gdyz musze wlaczac komputer tylko dla jednego SMSa.

[#10] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #668


http://sms.idea.pl
[#11] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
Smsy na Idee mozna wyslac z http://213.218.116.131



Smsy mozna wyslac z Amigi ze stron WWW (Plus, Idea, Era).

Oczywwiscie program jest o wiele wygodniejszy :)
[#12] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
Super program. Nie ma co. Wîaczam i dziaîa. Naprawdë super (oprócz idei- ale wiem, ze to nie jest chyba wina autorow tego programu. Dziô wyslalem juz ok 30 SMS-ow i nie ma problemu.

Gratulacje i prosze o wiecej.
[#13] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #664


Wersja Beta TaskiSMS

Mozna cos wiecej na ten temat? Czy to znaczy, ze Paplo pracuje nad nowa wersja TaskiSMS i niebawem mozemy sie jej spodziewac?
[#14] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #677

Nie chcę rozbudzać nadziei i podawać jakichś konkretnych terminów, gdyż to nie ja jestem autorem, aczkolwiek update powinien być gotowy już niedługo i powinno działać wysyłanie SMS-ów na bramkę Idei.

Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#15] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
A moze [YAK] bylby w stanie stworzyc ami-port Gadu-Gadu na poziomie europejskim? Wysylanie SMS-ow juz jest. To bardzo zdolny programista i nie watpie, ze poradzilby sobie :)
[#16] Re: Wysyłanie SMS-ów z Internetu
W odpowiedzi na komentarz nr #689




Napewno. Proponowalbym nawet aby program mial status Shareware i rejestracja kosztowala by okolo 7 zl (tak aby rejestracja i koszty przekazu zmiescily sie w 10 zl). Wiem ze moja propozycja jest smieszna, ale dlaczego niby autor mialby robic to calkowicie za darmo? Napewno (bardzo) duzo osob z checia zarejestrowalo by program.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem