Komentowana treść: Człowiek Pudełko powrócił!
[#1] Re: Człowiek Pudełko powrócił!
Może to już nie jest dokładnie ten sam klimat co kiedyś w ACS, czyli rysunki robione za pomocą Deluxe Paint IV, ale nowa edycja Człowieka Pudełko (na razie dostępne tylko 4 strony, ale co tydzień będą się pojawiać po 3 strony komiksu nowe jak napisał autor we wstępie) również mi się podoba :)

Co prawda nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca jak to mówią (bo nie wiem czy następne strony będą równie dobre lub gorsze, a może lepsze), ale i tak Człowiek Pudełko rulez! ;) :)
[#2] Re: Człowiek Pudełko powrócił!
ja chce wszystkie strony komiksu na raz - po tygodniu

wszystko zapomne i bede musial czytac od poczatku :(((
[#3] Re: Człowiek Pudełko powrócił!
Na stronie autor napisal:



"Pierwsza zmiana (ręczny rysunek) jest nieodwracalna - swoboda rysowania na kartce jest nieporównywalnie większa niż myszą w najwyższej nawet rozdzielczości."



Hmmm... autor powinien pomyslec o kupnie dobrego (nie znaczy duzego) bezprzewodowego tabletu? Jak sie troche potrenuje to potem olowka do reki juz sie nie wezmie:). Swoboda pelna przy zachowaniu wszyskich niezliczonych zalet rysowania (a wlasciwie malowania) na komputerze. Jedyna wada tego rysowania jest to, ze w innym miejscu rysujemy a w inne miejsce patrzymy. Jednak co to dla nas - ludzi. W czasach gdy pojawialy sie pierwsze samochody szczytem zrecznosci byla umiejetnosc jednoczesnego puszczania sprzegla i dodawania gazu. Z tego co slyszalem to wtedy wraz ze wzrostem predkosci obrotowej trzeba bylo chyba lekko przyspieszac zaplon:):):).
[#4] Re: Człowiek Pudełko powrócił!
Wreście mistrz który zgładzi PupCie powrócił !!!!

Jaki to szczęśliwy dzień :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem