Komentowana treść: MooVid 1.7 coraz bliżej
[#1] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
Jako legalny user (Dzieki Sebastian!) Moovida jestem ogromnie ciekawy jak wypadnie on tle konkurencji.

Jak dla mnie AMP2 na dzien dzisiejszy rzadzi. Ciekawe czy w kolejnej wersji autor Moovida wreszcie doda obsluge napisow?!?

Bo mam kilka filmow w MPEGu i chetnie obejzalbym sobie czytajac tlumaczenie.

[#2] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
W odpowiedzi na komentarz nr #743




Tez jestem zadowolony z rejestracji Moovida. Bardzo dobrze ze bedzie mozliwosc odtwarzania mpegow. Jezeli chodzi o predkosc to AMP jest najlepszy.

[#3] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
W odpowiedzi na komentarz nr #744


Jednak AMP2 przy DivXach sie krzaczy. Praktycznie nie da sie go do tego uyzwac. Jak brakuje prednosci (a przy DivXach czesto brakuje:)) to zrywa dzwiek. Powinien raczej dzwiek odtwarzac caly czas a braki predkosci nadrabiac przeskakiwaniem klatek tak jak to robi SoftCinema.



Ja mimo wszystko nadal jako domyslne playerki mam ustawionego ostatniego Froggera 1.x i SoftCinema. Frogger2 raczej nieczesto jest uzywany - jezeli juz to tylko do MPEGow, bo w nich nie jest gorszy od 1.x. A tego nowego MooVida baaardzo chetnie oblookam:).
[#4] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
Ciekawe czy w kolejnej wersji autor Moovida wreszcie doda obsluge napisow?!?



Napisy pojawia sie prawdopodobnie dopiero w wersji 1.8. Laszlo chce najpierw zaimplementowac obsluge wszystkich najpopularniejszych codecow. Zreszta sami sie niebawem przekonacie co Laszlo szykuje :)
[#5] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
Dobrze ze bedzie suportowal MPEG2.

Ciekawe czy w odtwarzaniu MPEGow bedzie lepszy od RiVA'y?

[#6] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
W odpowiedzi na komentarz nr #755




Napewno, gdyz Moovid jest takze na PPC, natomiast Riva nie.

[#7] Re: MooVid 1.7 coraz bliżej
W odpowiedzi na komentarz nr #757


Gdyby Riva byla na PPC i smigala tak jak teraz na 68K to byla by chyba najszybsza przegladarka do mpegow na PPC :) BTW szkoda ze nie ma wersji na PPC bo byl by nie zly speeeeeed ;).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem