Komentowana treść: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
[#1] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
WOW, az jeden program sie tam znajduje... no postarali sie chlopaki, nie ma co :) Ide kupic Pegazosa ;)
[#2] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #799


działa Opus5, Filemaster, Amosowe programy oparte o rozszerzenie Intuition, Snes9x, Mame



sprawdz tę stronę:

http://liza.umcs.lublin.pl/~mzukowski/mor.htm

[#3] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #801




Nie iwem kiedy ktoś pisał te artykuł ale jest to chyba artykuł trochę niaktualny. FPSE i MAME chodzą bez problemów.

Jak ktoś mnie szuka to niech napisze mail jest gdzieś na stronie jaką podałem.
[#4] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #802




Tam jest wiecej nieaktulnych rzeczy... Ale najbardziej zbulwersowal mnie pomysl kasowania biblioteki - wystarczy przeciez wylaczyc w preferencjach pokazywanie bootloga... heh
[#5] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #803


opis Morphosa pisałem w listopadzie więc Morphos jest opisywany w tej najbardziej beta wersji 1.0, którą można było zobaczyć na targach w Łodzi



co do bootlogo to miał być żart

ale skoro na ekranie obrazek jest krótko to po co sobie dysk zapychać?;)

[#6] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
Jeôli jest tak bardzo nieaktualny to moűe ktoô napisaîby coô bardziej aktualnego. Ja osobiôcie sië cieszë űe wreszcie doczekaîem sië na jakiô artykuî na ten temat. Wîaônie zastanawiam sië czy warto zaîapaę sië na tâ ostatniâ dostawë 20 Pegazosów, która ma niebawem trafię do Polski. Przyznam szczerze űe kilka takich konkretnych artów îatwiej pomogîoby mi podjâę decyzjë niű nawet 100 nie waiadomo jak piëknie i wychwalajâco brzmiâcych newsów.

[#7] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
Sorry zaponialem aby nie uzywac polskich znakow ;)

[#8] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #805


Tu chodzi o to, iz dane sie dosc szybko dezaktualizuja... Jesli bym napisal dzis, ze cos dziala nie tak, moze sie okazac juz jutro nieprawda i wprowadzac niepotrzebnie w blad czytajacego...

[#9] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #807




nie pisząc nic,jest jeszcze gorzej, bo ludzie nie mają DOKŁADNEJ I RZETELNEJ INFORMACJI, jeżeli dane szybko się deaktualizują, to piszesz coś w stylu : "STAN NA DZIEN XX-YY-ZZZZ",i do tego linki do stron z ew. nowszymi wersjami/opisami/newsami. I już jest dużo lepiej niż : "nie pisać nic, bo szybko się zdeaktualizuje".



Z szacunkiem dla wszystkich którzy chcieli i mogliby coś napisać.

Również jestem jednym z zainteresowanych :).
[#10] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #805


"Wîaônie zastanawiam sië czy warto zaîapaę sië na tâ ostatniâ dostawë 20 Pegazosów, która ma niebawem trafię do Polski"


Tak, kup sobie sprzet za ~3000pln, ktory juz nie bedzie suportowany, a jedynie moze posluzyc do wymiany na inny. ;)
[#11] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #808



Po sprowadzeniu najbliższej partii Pegasosów, planujemy rozdysponowanie kilku maszyn do testów. Recenzje mają się ukazać m.in. w Amiga Minus i na amiga.com.pl.
[#12] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
Dodatkowo w planach jest ukończenie oficjalnej polskiej strony www.pegasos.pl (z rozbudowanym FAQ, listą kompatybilności itp.), jednak dopiero po skończeniu prac nad nowym sklepem internetowym.
[#13] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
No prosze prosze. Kto tutaj zaglada :). Grx: a tak sie martwiles, ze ... a tu sam eFunzine sie dopisal i to o jakiej porze :) pracuja po godzianch.
[#14] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #815


Martwilem sie i nadal mnie to troche martwi, ze nikt od dawna nie podsyla newsow dotyczacych MorphOS i Pegasosa. Jest prawie zerowa aktywnosc w dziale MorphOS na forum (na moje pytanie o rozwoj MUI nikt blizej zwiazany z ludzmi rozwijajacymi MorphOS nie odpowiedzial, podobnie z pytaniami odnosnie emulacji AGA w UAE na MorphOS, chociaz jaca odpowiedzial na pierwsze, ale na kolejne juz nie :(
[#15] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #816




W sprawie mosa lepiej szukac odpowiedzi na ACP, czy na #amisia. Tam przesiaduje wiecej osob.

A tu - jesli redaktorzy PPA chca wiecej ruchu wokol morphosa, to sami musza go rozruszac, i to nie tylko poprzez zadawanie pytan.
[#16] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #818




Mysle ze jednak tutaj. Z calym szacunkiem, ale tylko tutaj mozna uslyszec fachowa porade. Jezeli nie bedzie odpowiedzi to jej nie uslyszymy. Lepsze to niz plotka przypadkowej osoby.
[#17] Re: Kompatybilne oprogramowanie dla MorphOSa.
W odpowiedzi na komentarz nr #815



To są właśnie godziny pracy. W dzień się śpi ;).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem