Komentowana treść: Spotkania wrocławskich amigowców
[#1] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Widzę, że resztka wrocławskich Amigowców jeszcze żyje. Ciekawe ile ich tam jeszcze zostało. Może by tak odmłodzić szeregi amiwrocowców? Zróbcie panowie wrocławianie jakiś casting, "Idola";) albo jakieś WKU (Wrocławska Komenda Uzupełnień). Na pewno jest kupa amigowców we Wrocławiu którzy gdzieś jeszcze samotnie walczą z zalewającym świat wiadomym badziewiem:). Wyglądają pewnie jak ta Amiga ze znanego pewnie wszystkim obrazka Erica Schwartza;).



Jeżeli czyta to ktoś z Wrocławia (zaznaczam - ja nie jestem z Worcka) to niech da znak życia - przynajmniej tutaj w komentarzach:D. Oczywiście ktoś spod znaku Boinga albo Motylka.
[#2] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
A może by tak jakoś zorganizować zebrania użytkowników Amigi

w każdym wiekszym mieście.

Dla chcącego nic trudnego.

Nie koniecznie mogła by być to jakaś ogranizacja spotykająca sie w jakimś miejscu, ale może nawet zwykły wypad na piwo.

:)

[#3] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Wlasnie k7 to takie spotkanie sie przy "piwie" - Ale of coz zazwyczaj gadamy na tematy czysto amigowe :)
[#4] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Z checia by sie przyjechalo, tylko ta praca :)

Nawet jakies piwko bezalkoholowe ;) mozna byloby sie wypic.
[#5] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
szkoda, że te spotkania są w czwartki - chętnie bym się zjawił... ale akurat w czwartki nie mam czasu :( Nie mogłyby to być piątki?... lub środy... ;)
[#6] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #831




Dobry pomysl, ale koniecznie w soboty lub niedziele. Zwykly dzien i godzina 16 to okres dopiero co poobiedni i czesto to czas do kolejnych dzialan: proby, dodatkowe wyklady, praca itp. Napewno 2/3 osob nie bedzie moglo sie zjawic.
[#7] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Heh czwartek musi byc - to juz jest tradycja - spotkania w ten dzien sa juz od paru latek - i to sie raczej nie zmieni.

A i to nie jest godzina 16:00 tylko 18:30 baa nawet 19:30 :))

Jak sie komu chce przyjsc.
[#8] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #830




Jasne, ze czyta to ktos z Wrocka! Ja czytam. I wcale nie jest nas tu taka resztka...!
[#9] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
No, może ktoś wreszcie zaprosi mnie do K7. W końcu moją przygodę z komputerami zacząłem od: C64, A500, A1200 i A4000. Tu się uczyłem.

Teraz zdradziłem... no cóż - internet. Sami wiecie. Jest trochę zaległości w stosunku do tych "ekspansywnych".

P.S.Lubię piwo.
[#10] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Heh, macie fajnie. Ja do najblizszego ami-piwka ma z 250 kilosow (trojmiasto). Ale na jednm bylem :). Spedzilem w pociagu 11 godzin non stop (w jedna strone) i spotkalem sie "ze swoimi" na AM 2002. Bylo warto !!! Spotykajcie sie gdy tylko mozecie. Pamietajcie, ze sa tacy co nie moga i zazdroszcza :D.
[#11] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
IRC: #k7
[#12] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
Byłem w k7 i nikogo nie spotkałem. Gdzie wszyscy byli???
[#13] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
A o ktorej byles?

Byly 3 osoby ze mna w tym jedna przyjechala ze mna autem :) Nie bylo miejsca w k7. Czekalismy w 3jke na schodach az cos sie zwolni i na kogos jak by przyszedl. Ale nikt sie nie oferowal tutaj w komentach (wiec na kogo mielismy czekac?) Po odczekaniu do 19:40 postanowilismy sobie pojsc.



I znowu nie wyszlo :( Pamietam jak jeszcze rok temu przychodzilo do k7 cale stadko a teraz dupa, a i nie trzeba bylo sie umawiac - zawsze ktos w k7 siedzial :(
[#14] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #868

A w mieście UĆ spotkanie się udało - było 14 osób... Myśleliśmy też o nowej nazwie - robocza to PŁUG (padło wiele propozycji np: GUMA, ale jeszcze nie została podjęta decyzja :))
[#15] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #865


Mam nadzieję, że za tydzień wypali. Postaram się być już o 18:30 i popijając kawkę będę sobie spokojnie czekał "trzymając" stolik.

Głupio wyszło, ale huehue (niestety) "madry Polak po szkodzie".

[#16] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #865


Mam nadzieję, że za tydzień wypali. Postaram się być już o 18:30 i popijając kawkę będę sobie spokojnie czekał "trzymając" stolik.

Głupio wyszło, ale huehue (niestety) "madry Polak po szkodzie".

[#17] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #871

A oto (n)AUG i PŁUG = GUMA w akcji: http://www.amiga.com.pl/comments.php3?mode=nested&id=a232f381710f01030b6af34780fe1793
[#18] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
no coż ja moge powiedziec w sumie to byłam kilka razy przez brak czasu nie moge przyjezdzac co tydzien ja za to bardzo przepraszam ale jest fajnie to nie prawda ze gadacie tam tylko na tematy amigowe czasem tez takie tam tematy o "zyciu" tez sie przewijaja
[#19] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #868


I wszystko jasne, zjawiłem się jakieś 10-15 minut później.

[#20] Re: Spotkania wrocławskich amigowców
W odpowiedzi na komentarz nr #919




Raz przyszedłeś, więcej razy nie zamierzasz? :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem