Komentowana treść: ProStationAudio Platinum w MorphOS
[#1] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
Noooo ładnie. ProStationAudio to jeden w niewielu wielkich programów jakie nam jeszcze zostały. Zupełnie za friko z MOSie? Ech, zobaczyć PSA na Pegsososie i umrzeć...:)
[#2] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
Nie oglâdaj i nie umieraj bo kto bëdzie demka robiî ;) ;)
[#3] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
W odpowiedzi na komentarz nr #966


i jeszcze ciagle o tych ogonkach nie pamietam :) BTW kiedy bedzie mozna wybrac kodowanie ISO/AmigaPL ?

[#4] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
W odpowiedzi na komentarz nr #967
A ja widzë twoje ogonki ) I nie ma űadnego problemu

[#5] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
W odpowiedzi na komentarz nr #970


A ja widze wasze krzaczki...

;)
[#6] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
W odpowiedzi na komentarz nr #967


Bedzie, ale kiedy to nie wiem, jak sie obiecalo to bedzie :)

Na forum juz jest wiec tutaj tez sie pojawi.
[#7] Re: ProStationAudio Platinum w MorphOS
W odpowiedzi na komentarz nr #966


Hehehe. A właśnie odnośnie tych śmiesznych dem to coś idzie naprzód. Wczoraj wreszcie skończyłem robić konwetrer obiketów z LW7 (pośrednio, bo przez taki inny śmieszny format doktórego trzeba obiket wyeksportować) do swojego MDWOB:). Zaimplementowałem to wszystko także w swoim Teksturatorze i Layoucie. Co to da? Będzie wreszcie upragniony przez Caro prelighting. Mówiąc w skrócie to będzie statyczne oświetlenie z miękkimi cieniami. Ścianki nie będą już tak monotonnie teksturowane. teraz będzie gra świateł i cieni jak np. w Kłejkach;). Oczywiście samo się toto nie zrobi - reszta w rękach Caro i spółki od wyglądu wszytskiego. Do party jeszcze 4 miesiące więc, a my (jak nigdy) już zabraliśmy się do roboty. Mam nadzieję, że zaowocuje to czymś tym razem naprawdę konkretnym. Tym bardziej, że Symphony 2003 będzie naprawdę wyjątkowym party jak na polskie warunki. Hmmm... gadkę chyba warto przenieść do furum/scena, bo z ProstationAudio to ma niewiele wspólnego:).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem