Komentowana treść: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
[#1] Re: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
Nie jest to pewna ale na konferęcji powinien się pojawić przedstawiciel firmy eFunzine, wię zainteresowani będą mogli dowiedzieć się też czegoś w sprawie dystrybucji Pegasosa, ew. warunków kupna czy wymiany.

[#2] Re: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
Kolejna sprawa, wiele osób nie będzie mogło być obecnych na konferęcji z tych czy innych powodów, ale niech się nie martwią jeśli mają jakieś istatne dla siebie pytania.

Pytania można nadsyłać na mój adres e-mailowy (morgoth6@box43.pl) Odpowiedzi na nie znajdą się na sieci wraz z logiem całej rozmowy.
[#3] Re: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
Swietny pomysl !!! Tylko czy na pewno odpowiedzi beda szczere :P. Mam nadzieje, ze tak bo chetnie zawitam na kanalik aby czegos wiecej sie dowiedziec :D.
[#4] Re: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
No i po konferencji. Moze by tak ktos loga umiescil na necie ?
[#5] Re: O Pegasosie i MorphOSie na IRCu
W odpowiedzi na komentarz nr #1305


Ja chciałem, ale coś zepsułem i się całkiem źle zapisał :(

Zadałem chyba najwięcej pytań...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem