Komentowana treść: Gadami 0.45c i 0.45d
[#31] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
Dobra dzięki. Chyba zacznę czytać ridmi. Pozdrawiam
[#32] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1265


Dobre bo polskie :):):)
[#33] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
U mnie przejścia miadzy wersjami odbyły sie bezboleśnie :).

Podmieniłem tylko pliki wykonywalne i gra.

Ja również składam gratulacje dla autora za tak szybkie poprawki.

:):):):)
[#34] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1254




A moze nie sciagnales tej nowej tylko wczorajsza. Ja byle przekonany ze sciagam nowa 0.45d a okazalo sie ze (jakims cudem) drugi raz zassalem ta z bledem...0.45d dziala bardzo dobrze.

[#35] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1242




Wie, bo już Mu o tym napisałem. :)
[#36] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1269




Nawet przejście z v0.43?? To chyba listę kontaktów miałeś pustą albo "profilaktycznie" raz na jakiś czas ślesz ją na server.
[#37] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1265
Lista kontaktow z Gadami 0.43 na Gadami 0.45a-z (:P) i na odwrot nie dzial (wiem bo sie bawilem troszke przy problemach z nowymi wersjami z godziny 1:30 :)). Panowie a le od czego jest export/improt listy kontaktow na serwer (on naprawde dziala i nie gryzie) ?

No to skoro program juz u wszytkich dziala (mam nadzieje:)) to czekamy teraz na obsluge konferencji, przesylania plikow, rozmow glosowych, videokonferencji ... Ups (ach te marzenia:)). .:[ Made In Poland ]:.

[#38] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1273




Przesylanie plikow by sie przydalo...Mimo tego jest SUPER

[#39] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
No prosze, ja tu wracam sobie z testu po gimnazjum, a tu taki fajny BONUS :) Umnie tez dziala bez problemu (:
[#40] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1271




Ja chyba wyłapałem jeszcze jeden błąd. Gdy ustawię: "Po starcie ustaw status na: niewidoczny (op)" i potem zmieniam status na inny to jest zwiecha. Gdy jednak ustawię na samo "niewidoczny" to wszystko jest OK. Na razie nie zgłaszałem tego autorowi, bo nie wiem czy tak jest u większości czy tylko u mnie.
[#41] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
U mnie nie ma z tym problemów. Takze juz nic nie hituje:) Ja czekam na jakis dzwiek lub inny sygnal powiadamiajcy o romowie. Wtedy to juz bedzie brylant. Nic mi wiecej nie bedzie trzeba:)
[#42] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1277


Ostatnio gadałem z Meecashem o tych wyskakujących okienkach i powiedział, że jeżeli użytkownicy będą zgłaszali taką wolę to coś z tym zrobi (myśli o kopertce na liście kontaktów). Więc nie pozostaje nic innego jak pisać do Autora i chcieć tą zmianę jak najszybciej:).
[#43] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
No to juz pisze maila:)
[#44] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
Przydalo by sie tez wstawianie ze schowka.

Niekiedy trzeba komus podac jakis link i trzeba wklepywac to recznie, bo kombinacja Amiga + V za chiny nie dziala.

[#45] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1280
Dziala. Tyle, ze z prawymAmiga + V :). Co do kopert swietny pomysl (tyle zeby to byla jako opcja dodatkowa a nie przymusowe uwzywanie).

[#46] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
Przecież wklejanie działa bez problemów.

Faktycznie przydatne bardzo było by sygnalizowanie rozmowy.

Koperta, dzwięk i było by git :)

[#47] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
Rzeczywiôcie dziaîa :)

Heh jestem tak bardzo przyzwyczajnony do lewego klawisza űe nawet do gîowy mi nie przyszîo aby sprawdzię prawy ;)

[#48] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
U mnie ciągle wiesza się przy zmianie statusów na (op), ale po

włączenie debugu jak ręka odjąć wszystko działa wyśmienice i

nawet żadnego hitu nie wywala 8) . Dziwne to troche :/
[#49] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
U mnie właśnie zaczeły występować problemy ze zmianą statusów.

Kilka przejść z opisem na bez opisu i zawias.

Mcp wyłapało błąd exec.library spowodowany własnie przez Gadami.

Co dziwne wcześniej m sie to nie pojawiało przy każdej wersji.

Po reseciki okazało się, że nie da rady połączyc się z serwerem.

Dopiero pomogła wersja 0.44.

Po wyłączeniu jej już wersja 0.45d łączyła się bez problemów.

Zauwarzyłem (a może mnie oczy mylą :D ) auto-reconect.

Ale tak czy tak program jest w dechę i tak 3mać :).

Nie zapominajmy, że w numerze wersji na poczatku jes zero.



[#50] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
Hmm... ja niestety mam problemy z tą wersja 45d... np. teraz
(tzn. o 10:00) nie chce sie łączyć Gadami i wyskakuje mi wiadomość
że: Próba połączenia zakończyła się niepowodzeniem (7).
Ale gdy włącze wersje 43 beta to łączy się bez problemu...
I co wy na to???
[#51] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
W odpowiedzi na komentarz nr #1286




U mnie dokładnie jest to samo! W końcu odpaliłem wersję 0.44 i ta połączyła się bez problemu. Teraz odpaliłem v0.45c i też się połączyłem! Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, tym bardziej że jeszcze wczoraj wieczorem używałem wersji 0.45d i nie było żadnych problemów (poza tym, opisanym wcześniej).
[#52] Re: Gadami 0.45c i 0.45d
No prosze, ja tu wracam sobie z testu po gimnazjum, a tu taki BONUS :( Niedziala ! Tylko 0.44 odpala sie bez problemu, a 0.45d zaraz na starcie wyswietla ze niemoze sie polaczyc :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem