Komentowana treść: AmiGG 0.10!
[#1] Re: AmiGG 0.10!
Niech tylko rozmowy będą zapisywane to ja się przesiadam.
[#2] Re: AmiGG 0.10!
Hehe. Nie ktorzy sadzili ze to ktos sobie jaja robi. A tu prosze...
[#3] Re: AmiGG 0.10!
Programik wypas ;).

Jakby tak połączyć do kupy Amigg i Gadami to jesteśmy w domu.

Czego więcej potrzeba ;).



[#4] Re: AmiGG 0.10!
Brawo dla autora ! Jedyna rzecz jakiej mi brakuje to import listy kontaktow. Nie znalazlem tego, ale moze slabo szukalem:) Poza tym raz udalo mi sie zawiesic AmiGG.
[#5] Re: AmiGG 0.10!
W odpowiedzi na komentarz nr #1296


To ja tak sądziłem, ale się miło rozczarowałem :)
[#6] Re: AmiGG 0.10!
Nareszcie mam możliwość ustawienia ignorowania użytkownika

Koperty i możliwość np. powiadamiania dźwiękiem zamiast wyskakujących okien (choć to też można chyba włączyć) to jest to na co czekałem od dawna :) Okienko dialogowe też jest bardzo przyjemne. Bardzo podoba mi się ten program (choć to na razie tylko wczesna wersja beta).
[#7] Re: AmiGG 0.10!
W odpowiedzi na komentarz nr #1317


Dobry program. Brakuje mi tylko (albo za slabo szukalem) mozliwosci pobrania z serwera danych ktore wyeksportowalem na temat innych uzytkownikow...Heh, nie chce mi sie przepisywac wszystkiego recznie. Czy zadziala plik historii rozmow z Gadami?
[#8] Re: AmiGG 0.10!
W odpowiedzi na komentarz nr #1318


Z tego co wiem nie ma jeszcze możliwości importowania i eksportowania listy kontaktów z serwera i pliku i logowania rozmów chyba też nie, ale myśle że w następnych wersjach już powinno być.
[#9] Re: AmiGG 0.10!
Bardzo przypadł mi do gustu ten programik :) Jak bedzie lepiej z nim chyba zamienie Gadami na Amigg , ma sporo więcej do zaoferowania i szybciej nawet w obecnej wersji sie łaczy :)

Tak trzymać , jest dobrze a może i lepiej :)
[#10] Re: AmiGG 0.10!
Program jest ZNAKOMITY!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem