Komentowana treść: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
[#1] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
No nieźle, a jeszcze niedawno niektórzy (np. tutaj) twierdzili, że to AmigaOS jest pisany niemalże w czynie społecznym... Cóż za przewrotność losu...

Pozdrawiam
Mariusz Danilewicz

[#2] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
Albom zmeczony okrutnie, bo to pora juz pozna, albo rozumek mam za maly, gdyz nijak pojac nie moge, jak sie twoj komentarz, czyny spoleczne, tudziez los przewrotny do newsa. Mozesz objasnic?
[#3] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz nr #1744

Wydaje mi sie za Mandi mial na mysli to ,ze ludzie zwiazani z MOSem twierdzili ze OS4 pisza ludzie w wolnych chwilach i za darmo wiec nie bedzie to dobry/professionalny produkt. A jak widzimy MOS tez wychodzi do ludzi ... coz za przewrotnosc losu



Jesli sie myle to autor to sprostuje :)





[#4] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz nr #1746

Pewnie napisałbym nieco więcej, ale trolla bojącego się podpisać własnym imieniem czy chociażby ksywką karmić nie będę. A jeśli ktoś zmęczon ogromnie i komenta nierozumie, niech go następnego dnia ze świeżym umysłem przeczyta i newsa przeanalizuje

Pozdrawiam
Mariusz Danilewicz

[#5] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz nr #1743


Hmm, troche nie rozumiem. Co ma udostepnienie za darmo SDK, do tworzenia systemu w czynie spolecznym? Udostepniajac SDK, daja zwylym programista dokumentacje systemu, pozwalajaca im pisac programy zoptymalizowane pod MOSa, system jest tworzony dalej przez Genesi. Idac tym tropem rozumowania to prawie kazdy system jest tworzony w czynie spolecznym (bo masz i SDK do Windowsa, do MacOSa a nawet Commodore wypuscilo SDK do AmigaOS).
[#6] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz nr #1749

"...może uzyskać darmowy wstęp do koła członków pracujących obecnie nad systemem."

Nie chodzi mi o udostępnienie SDK i rozwój programów pod dany system, ale o tworzenie systemu. SDK jak najbardziej powinno być za darmo. Ale ja rozumiem wstęp do koła członków pracujących obecnie nad systemem jako dołączenie do grupy tych osób, a nie jako możliwość kontaktu z developerami systemu.

A jeśli to pomyłka gdzieś po drodze podczas tłumaczenia to serdecznie przepraszam.

Z poważaniem
Mariusz Danilewicz

[#7] Re: Pierwsze oficjalne SDK dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz nr #1743


Niezupełnie rozumiem, co Twój list miałby znaczyć. Samo zapisanie się do MDC nie oznacza, że stajesz się "twórcą" systemu. MDC nastawione jest na pomoc tzw 3rd party developers w ich pracy, nie zostało też stworzone w czynie społecznym ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem