Komentowana treść: Logo AROSa
[#1] Re: Logo AROSa
Idiotyczna ankieta.. Po cholere przejmowac sie logo AROSa, skoro caly ten system nadaje sie do d***?? Bez sensu - typowo "amigowo" ;))
[#2] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1934


A dlaczego wg Ciebie ten system nadaje się do d***??
[#3] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1935


A co na nim uruchomisz???
[#4] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1943




np Quake, DOpusa4, a portów jest wiecej

[#5] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1934


Nie wiem czy zauważyłeś, ale bebechy nowego Amiga OS 4

(exec,dos) nie oparte na Triposie, pojawiły się akurat wtedy

jak niejaki M Szulc przeportował AROSa na ppc.

Wiesz, może się okazać że tak jak ludzie z Amiga Inc

nie mieli kodu od Amiga Os bo Amiga Os był ściągniętym

Triposem,

Tak teraz nowy Amiga OS 4 będzie ściągniętym AROSem ppc.

O czym w tak jak w przypadku starego Amiga Osa ludzie sie dowiedzą 10 lat po czasie .





[#6] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1948


Nie przesadzaj z tym triposem. To, że AmigaOS jest na nim oparty to pisał przynajmniej 10 lat temu M. Pampuch w swoich książkach i na łamach MA, więc nie ma się czym podniecać. Osobiście uważam AROSA za projekt pożyteczny i jeśli przyczyni się do odrodzenia AmigaOSa jako systemu wspieranego komercyjnie przez firmy (nawet niewielkie) i społeczność Open Source, to spełni swoją "misję";)
[#7] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1948




....ale co ma AROS do prockow G3/G4/G5?
[#8] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1961


Chyba nie wsyscy pamiętają ale zarówno ekipa od MorphOS'a jak i OS4 skorzystała (za przyzwoleniem autorów) ze źródeł AROS'a !!!
[#9] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1962



Powiem więcej z tego co wiem ekipa AROSa i MorphOSa współpracują ze sobą...

[#10] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1962




No i ???O AROS'ie to słyszałem jak byłem jeszcze "małą dziewczynką" i nic.Znasz Kogoś kto używa TYLKO AROS'a?Bo użytkowników MOS'a można i tutaj spotkać.Że coś jest przeportowane...no wybacz!...ale ja to chyba jestem z innej piaskownicy.No nic wracam do siebie .Narazie.
[#11] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1965



AROSa można uznać za coś podobnego do eksperymentu. Taka eksperymentalna wersja AmigaOS-a. Dzieki temu mozna przetestowac pare nowych rozwiazan itp... Moze przetestuja wprowadzenie UTF8 do systemu, jak sie tam przyjmie latwiej przejma to systemy, ktorych używamy.



[#12] Re: Logo AROSa
W odpowiedzi na komentarz #1966




Być może dość "pokrętnie" ale właśnie o to mi chodziło.

[#13] Re: Logo AROSa
AMIGA TO SUPER KOMPUTER! NIE MIAŁEM JEJ NIGDY W POSIADANIU I UZYTKOWANIU ALE RAZEM Z KUZYNEM KUPILIŚMY SE KIEDYŚ N WSPÓŁE AMIGE 600+. NAJLEPSZY KOMP! CHCIAŁBY M BY NA STRONIE ZNALAZŁY SIE TAPETY Z MOTYWAMI AMIGI NP. TA KULECZKA W CZERWONO-BIAŁE KWADRACIKI - LOGO AMIGA OS CHYBA :), pozdrawiam amigowców! :D ;)
[#14] Re: Logo AROSa
AMIGA TO SUPER KOMPUTER! NIE MIAŁEM JEJ NIGDY W POSIADANIU I UZYTKOWANIU ALE RAZEM Z KUZYNEM KUPILIŚMY SE KIEDYŚ N WSPÓŁE AMIGE 600+. NAJLEPSZY KOMP! CHCIAŁBY M BY NA STRONIE ZNALAZŁY SIE TAPETY Z MOTYWAMI AMIGI NP. TA KULECZKA W CZERWONO-BIAŁE KWADRACIKI - LOGO AMIGA OS CHYBA :), pozdrawiam amigowców! :D ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem