Komentowana treść: eXec - reaktywacja.
[#31] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2017


DNA: Przeciez jest wystawiona na sprzedaz lepsza domena - amiga.pl. Po co "acepowi" zabierac amiga.com.pl? Jednak jak widac zyski z "amigowych";) gier dla palmtopow nie sa chyba zbyt pokazne, jakos Amiga Inc nie interesuje sie tym...
[#32] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2016


Przydalaby sie tez zmiana nazwy portalu na: pegasos.com.pl - skoro tak zaciekle odcinaja sie od Amigi.



Od Amigi odcinala sie poprzednia ekipa. Odkad przyszedl tak zwany "inwestor" mozna zauwazyc powrot amigowych newsow. Wcale sie od Amigi nie odcinaja. Poprostu sa to ludzie ktorzy mieli dosyc wieloletnich obiecanek, wzieli sprawe w swoje rece i teraz uzywaja JUZ Amig z systemem pod PPC i NORMALNYM sprzetem. Mam nadzieje, ze dolacze do nich jak najszybciej wyrzucajac z balkonu swoja AmigePPC+060+BVision i patrzac jak rozlatuje sie razem ze wszystkimi walacymi sie kanapkami.





Moze kiedys starczy im odwagi?



Co? No facet. Czego jak czego ale odwagi to Pegasososowcom naprawde nie brakuje. Zeby sie wziac za taki projekt, ciagnac go przez tyle lat i doprowadzic do tego miejsca w ktorym sie obecnie znajduje to trzeba bylo miec naprawde wiecej odwagi niz nam sie zadje. Ja bym nigdy w zyciu nie przypuszczal, ze Pegasos dojdzie do takiego stadium. Jestem pelen podziwu i chyle czola przed wszystkimi ktorzy nad tym pracowali, pracuja i tym ktorzy w te platforme uwierzyli. Naprawde jestescie wielcy...
[#33] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2013
PPA jest portalem Amigowym i proszę nie wkręcać w to polityki bo już ACP to robi i niech sobie uprawiają sobie tą politykę jak chcą a jak będę chciał odrobinę polityki to sobie włączę telewizję



[#34] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2024


Zal Ci ze nie nie dostales?
[#35] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2040

Jakbyś miał wyrzucać tą Amigę z balkonu daj mi znać. :o

Będę stał na dole i postaram się coś wyłapać.

Dla mnie jest to konfiguracja której długo jeszcze nie będę mieć.

Chyba, że wygram w totka.
[#36] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2044


OKej;).

No i to jest wlasnie dramat tego kraju. Nowa Amiga/Pegasos nalezy Ci sie bez watpienia. Jednak Twoich rodzcow nie stac zeby Ci ja kupic. Pracuja cale zycie i ich nie stac na te marne 3000 zl. Ty skonczysz szkole, pojdziesz do roboty i tez Cie nie bedzies stac! No a przeciez tutaj nie chodzi o rezydencje, Rolls Royce'a, wlasna wyspe czy biurowiec tylko kawalek biednego komputera ktory kosztuje najwyzej 2 razy tyle co przecietny pecet. To jest straszne. Ten kraj zabija marzenia, robi z ludzi jakies maszyny myslace tylko o kasie, mowiace tylko o kasie, bawiace sie w oszczedzanie jakis groszy niewartych zupelnie uwagi. Tutaj zawsze tak bylo, tak jest i tak bedzie. Chocbysmy weszli do 10 Unii;).

Naprawde zycze Ci zebys dostal w koncu Amige na jaka zaslugujesz. Mam nadzieje, ze kiedys ten kraj znowu straci niepodleglosc i troche odetchniemy...
[#37] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2045

Zgadzam się w głównej mierze z Twoją opinią. Najgorsze to jest to, że nie tylko moich rodziców nie stać, ale nawet mnie który pracował w tym naszym kochanym kraju 25 lat.

Mając na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci, trudno, żebym tylko zaspakajał swoje zachcianki.

Niestety tak wygląda szara proza naszego życia.

[#38] Re: eXec - reaktywacja.
W odpowiedzi na komentarz #2038




Ja nie wiem, czy ty na poczekaniu produkujesz te komentarze, czy tak z premedytacją, ale przypomnę ci, że miliony ludzi ginęło za ten kraj nie po to, żeby potem tacy jak ty nazywali to śmietnikiem. Może nawet ktoś z twojej rodzinie walczył za ten kraj, powiedz mu prosto w twarz, że walczył o śmietnik - ciekawe co odpowie. Ja chyba w pysk bym strzelił...

Co do twoich terytorialnych planów, to było już paru takich mądrych, z panem Adolfem na czele. Niestety (dla ciebie) im nie wyszło - może tobie się uda?

Swoją drogą może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego będąc w Polsce można pisać o tym kraju co się tylko chce, nawet najgorsze rzeczy, bez żadnych konsekwencji, jednak wystarczy, żebym powiedział, że Żydzi to złodzieje i bandyci, a zaraz uniosłoby się 1000 głosów, że jestem rasistą, nazistą, gestapowcem i w ogóle nie wiadomo kim. Ciekawe, prawda?
[#39] Re: eXec - reaktywacja.
Tutaj i za sto lat nie będzie lepiej. Stąd trzeba UCIEKAĆ!!!!

I ja taki mam zamiar. Tylko studia skończę i jak sięuda to BYE! chory kraju z chorym narodem.

Ja w 90% podzielam zdanie MDW i doskonale go rozumiem.

Ile razy człowiek jedzie gdziekolwiek za granice nie spotkałem się żeby z nas nie drwili, naśmiewali a już etykieta "polak to złodziej" jest wszędzie nam przypinan i tak pozostanie. Ten proceder wszedł w krew temu choremu społeczeństwu.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem