Komentowana treść: Java na Amigę - krok naprzód.
[#1] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
Oby to tylko nie umarło!
[#2] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
Dziwne numerowanie wersji ;)
[#3] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
Mi sië i tak Java na Ami bardziej kojarzy z wyspâ i fajnymi laseczkami na plaűy niű oprogramowaniem
[#4] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
W odpowiedzi na komentarz #2003


:)

Przy okazji przetestuje czy konwersja polskich znaczków dziala:

âîóúęîë



;)
[#5] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
W odpowiedzi na komentarz #2004


No fajnie, nie dziala, musze to naprawic :(

Jak by co to nie bede zwracac uwagi na znaczki do czasu naprawienia tej usterki.
[#6] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
W odpowiedzi na komentarz #2005


Już powinno działać :)



BTW Dla przypomnienia - jeśli ktoś dwa razy napisze komentarz z 'krzaczkami' (czyli nie wybierze np. AmigaPL jeśli tego charsetu używa) to będę zwracał uwagę na to. Proszę się tylko nie obrażać za zwracanie uwagi :)
[#7] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
A tak swoją drogą to jestem ciekaw kto tak ładnie rozreklamował stronę, że dzisiaj tak duża (rekordowa) liczba wejść. Licznik się na pewno nie popsuł bo tam od początku nic nie grzebałem. Sprawdzane IP z jednego dnia też są różne w bazie, nic podejrzanego nie stwierdziłem.
[#8] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
W odpowiedzi na komentarz #2007


Wow! sam jestem zdziwiony :) rekord się szykuje ,tylko czy do pobicia ? ;)
[#9] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
W odpowiedzi na komentarz #2004
I mnie ładnie widać znaczki od Ciebie



[#10] Re: Java na Amigę - krok naprzód.
Pobrałem, i nie wiem dalej co z tym robić. Po rozpakowaniu nic mądrego z tego nie wyszło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem