Komentowana treść: Konkurs w PPA
[#1] Re: Konkurs w PPA
Kurcze tak z głowy jestem wstanie zgadnąć 8 tytułów ... cienko
[#2] Re: Konkurs w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2098




Ja też spokojnie potrafię podać 8 tytułów, bo akurat w te gierki grałem. Niektórych to nawet na oczy nie widziałem. Przydałaby się jakaś podpowiedź. Jestem ciekawy kto odgadnie wszystkie. Szkoda, że te obrazki są takie malutkie, a niektóre nawet wycięte. Mogły by być w oryginalnej wielkości.
[#3] Re: Konkurs w PPA
Właśnie zerknołem i na blaszaku wyświetliły mi sie tylko 3 obrazki :(

Może na Ami pójdą wszystkie :)

[#4] Re: Konkurs w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2101


Na swoim pececie masz problemy z formatem PNG. Dokładnie trzy obrazki są plikami typu GIF. Reszta to PNG.
[#5] Re: Konkurs w PPA
Tak akurat sie składa, że to nie był mój blaszak :D

Najwidoczniej okna w wersji xp nie znaja tego formatu.Pech straszny :D

Jednak stronke odpale na Ami i wszystko ukarze sie moim ocza :)
[#6] Re: Konkurs w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2107




Takze uzywam na pececie xp i jest ok (odpalilem Opere oraz IE)...Tak ( w nawiasie) od pewnego czasu mam sieciowke w serwisie gwarancyjnym i uzywam do internetu WinUAE. Moje wnioski jesli chodzi o predkosc przegladarek: 1. Opera 2. IBrowse (WinUAE). 3. IE.

[#7] Re: Konkurs w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2098




Hehe, u mnie jeszcze cieniej. Znam dwie nazwy na 100%, okolo 10 obrazkow kojarze lecz nie pamietam tytulow (raczej skupiam sie na grze niz poczatkowych demowkach, choc nie zawsze).

[#8] Re: Konkurs w PPA
Świetny konkurs!!!



Brawa dla PPA
[#9] Re: Konkurs w PPA
Wspanialy konkurs. Nagroda super!!!
[#10] Re: Konkurs w PPA
Ech, ja tak z marszu to tylko 7 gier rozpoznalem:). Ponadto dwa obrazki sa jakos dziwnie znajome ale tytulu nie moge sobie przypomniec...
[#11] Re: Konkurs w PPA
skąd się bierze takie fajne obrazki????? :):):) :P bo ja nie wiem
[#12] Re: Konkurs w PPA
skontaktuje sie z posiadaczami Amigi cd32
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem