Komentowana treść: Shogo i Lord of the Rings
[#1] Re: Shogo i Lord of the Rings
Zgadzam sie z autorem artykulu o Shogo. Gra robi niesamowite wrazenie. Dodalbym jeszcze, ze gra sie w nia nadzwyczaj lekko i przyjemnie. Malo ktora gra to ma. Mialem przyjemnosc grac niestety tylko w demo (ktore ukonczylem). Grafika jest naprawde imponujaca. Nie wiem czy jest na Amige gra z ladniesza grafika.
[#2] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2132




Dla mnie jedynie HereticII ma ładniejszę i kolorowszą grafikę.
[#3] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2134


A obie gry to konwersje z grzybni...
[#4] Re: Shogo i Lord of the Rings
Na obecnych Amigach najlepiej gra się w Shogo. Najbardziej realistyczna to HereticII a najbardziej kolorowa i wciągająca to Shogo
[#5] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2135


My nie lubimy grzyba/windy a nie programow pisanych dla niego :D :D :D
[#6] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2138


Przemyslalem - wlasciwie tylko windy nie lubie. Sam sprzet mi nie przeszkadza:). Baaa - nawet wrecz przeciwnie. Gdyby byl rozwijany AmigaOS dla x86 i mialoby to jakas "natywna przyszlosc" to ja bym pierwszy sie na to pisal. Jednak ani Amithlon, ani UAE, ani AROS nie maja szans zapewnic przyszlosci Amidze. Dlatego oczywiscie toleruje te rozwiaznia ale nie wiaze z nimi przyszlosci.
[#7] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2135




A w czym to przeszkadza. Jak coś jest warte przeportowania, niech przeportowują. Mi sie w HereticII i Shogo bardzo przyjemnie gra na mojej Amidze.
[#8] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2135


Zaniedlugo to beda chcieli portowac Amigowy soft na grzyba:P
[#9] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2141


Nie tylko chcą, ale portują przecież :) Na przykład Payback.
[#10] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2142


Tego Paybacka to portuja chyba tylko w teorii. Zreszta ktory normalny PeCetowiec bedzie w to gral ?
[#11] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2143




A jaki to jest ten normalny pecetowiec?
[#12] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2144


Napewno taki ktory nie bedzie gral w Paybacka;)
[#13] Re: Shogo i Lord of the Rings
W odpowiedzi na komentarz #2138

Zgadzam się z przedmówcą



:P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem