Komentowana treść: Ankieta - podsumowanie
[#1] Re: Ankieta - podsumowanie
Czy ja wiem czy aż takie piractwo :/

Raczej sądze, że jesli juz kożystać z profesjonalnego softu to niestety wiekszość użytkowników kożysta z innych platform.

Czasami brak jest takiego softu pod Ami.

osobiście kożystam z softu który potrzebuje i jest on ogólnie dostepny w sieci za darmo.

Dlatego u mnie zapotrzebowanie na komercyjny soft jest znikome.

Co potrzebuje do [racy i do rozrywki to przewaznie jest to stary soft, ale dobrze spełniajacy zwoje zadanie :)

[#2] Re: Ankieta - podsumowanie
20 sprzedanych Pegazow to raczej nie jest popularnosc ;)




(juz widze jak mi ktos zaraz tu wyskoczy ile sztuk OS 4 sprzedano czy A1) ;)
[#3] Re: Ankieta - podsumowanie
Nie 20 , ale ZTCW 30 , a to jest cale 5% swiatowej produkcji Pegasosa
[#4] Re: Ankieta - podsumowanie
W odpowiedzi na komentarz #2333


OK, nawet 30 sztuk, ale nie o to chodzi...Nie wiem czy popularnosc Pegazosa w postaci nawet 30 szt. zwiekszy sprzedaz programow komercynych (bo chyba o to chodzi w tej ankiecie), poniewaz komercji dla Pegaza jest jak na lekarstwo.

[#5] Re: Ankieta - podsumowanie
W odpowiedzi na komentarz #2334


Może i komercji na pegaza jak na lekarstwo, ale ogólnie komercji na amigę jak na lekarstwo !!! (nie liczę produkcji shareware) Pozatym zwróć uwagę że Genesi inwestuje w komercyjne produkcje (np.: Epic ze swoimi grami), pozatym tworzy SuperBundle na które mają się składać ciekawe programy !!!
[#6] Re: Ankieta - podsumowanie
Wiecie co... nie będzie lepiej dopuki jakieś WarpDatatypy kosztują 100zł.!!!! Przecierz to jest .... brak słów.

[#7] Re: Ankieta - podsumowanie
W odpowiedzi na komentarz #2343


Jakie ceny są takie są i nie możesz mieć o to pretensji do autora/autorów. Zwróć uwagę, że przy jego zarobkach taka cena to powiedzmy nasze 30 PLN i nie jest to wcale dużo. Relatywnie dla nas są to ceny aż nadto wygórowane, gdyż naszym pensjom nadal jest daleko do normalności (i pomyśleć, że za niecały rok będziemy w UE)...
[#8] Re: Ankieta - podsumowanie
Kazdy pegasos to zarejestrowane mui, voyager, posejdon itd. Do tego jeszcze dojdzie superbundle.



Cena WarpDT tez mnie zmrozila. Zrodla dekoderow png/jpg sa dostepne w necie bez problemu. Owszem, trzeba je ladnie owinac w datatype, ale czy to az tyle warte?
[#9] Re: Ankieta - podsumowanie
Te programy są warte ceny ale niestety zadrogie dla niektórych Amigowców :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem