Komentowana treść: MorphOS 1.4 już w piątek!
[#1] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
Ja bym powiedzial raczej "dopiero" w piatek, a nie "juz".
[#2] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
No super ....



To się nazywa serwis newsowy (zarówno Morphos-News jak i PPA).



Każdy normalny serwis zamieszcza informacje co do tego co się zdażyło... ale oczywiście morphosowcy pewnie na sam widok słowa Morphos dostają orgazmu więc starają się by każdy news był publikowany 2 krotnie : w czasie przyszłym (stanie się) i przyszłym (stało się).
[#3] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2447


Każdy normalny serwis zamieszcza informacje co do tego co się zdażyło...


Doprawdy?


ale oczywiście morphosowcy pewnie na sam widok słowa Morphos dostają orgazmu


A zwolennikom A1+OS4 rośnie gula, że nie ma nic nowego do pokazania i muszą zamiast tego się wygadać?


w czasie przyszłym (stanie się) i przyszłym (stało się).


No proszę, a Ziemia jest płaska :)
[#4] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2447


Każdy normalny serwis zamieszcza informacje co do tego co się zdażyło...



Nie zawsze. Często pojawiają się na przykład różne zapowiedzi sprzętu, oprogramowania i imprez amigowych, które jeszcze nie powstały i nie odbyły się.



ale oczywiście morphosowcy pewnie na sam widok słowa Morphos dostają orgazmu więc starają się by każdy news był publikowany 2 krotnie : w czasie przyszłym (stanie się) i przyszłym (stało się).



Czyli byłeś już w przyszłości, sprawdziłeś czy pojawił się taki news i wróciłeś do teraźniejszości. Jak ja bym miał sprawny wehikuł czasu to bym zrobił z niego lepszy użytek. Np. spisałbym numery totolotka
[#5] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2448




A zwolennikom A1+OS4 rośnie gula, że nie ma nic nowego do pokazania i muszą zamiast tego się wygadać?



Nikomu nic nie skacze. Aczkolwiek poprostu widać że serwisy Amigowe po woli zaczynają się robić stronnicze.

Najpierw za Morphosem poszedł ACP a teraz PPA.



Pisząc że w sprawie OS4 nic, potwierdziłeś tylko swoją stronniczość. Wynika z tego że relacja z AmiWest2003 to nic i wogóle pewnie nie powinno się takiego czegoś zamieszczać.



BTW. zastanówcie się nad zmianą logo PPA bo czy na pewno ten BB pasuje na tło, w obecnej sytuacji powinien być tam raczej motyl.
[#6] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2453


Nikomu nic nie skacze. Aczkolwiek poprostu widać że serwisy Amigowe po woli zaczynają się robić stronnicze. Najpierw za Morphosem poszedł ACP a teraz PPA.


W żadnym razie PPA nie ma zamiaru być stronniczym portalem. Informujemy o tym co się dzieje w świecie amigowym. To nie jest nasza wina, że jest więcej informacji na temat MorphOSa niż AmigaOne i AmigaOS4. A moje prywatne zdanie wyrażone w komentarzach jest moim prywatnym zdaniem, które nijak ma się do tego jakie poglądy przeważają w PPA.


BTW. zastanówcie się nad zmianą logo PPA bo czy na pewno ten BB pasuje na tło, w obecnej sytuacji powinien być tam raczej motyl.


Może nie zauważyłeś, ale logo sobie sam możesz zmienić na takie jakie preferujesz - kliknij tutaj.
[#7] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2453




Juz od dluzszego czasu istnieje mozliwosc zmiany loga i mozesz zmienic na motyla. A co do stronniczosci uwazam ze PPA jest jak najbardziej po srodku i skupia wszystkich Amigowcow (takze tych emulujacych).

[#8] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2453


Nie nasza wina na temat jakich systemów pojawiają się nowe informacje. Jeśli tylko pojawiają się o AmigaOS4 to takie informacje zamieszczamy. Czy jest jakiś news o OS4, którego teraz nie zamieściliśmy? Chyba, że wg Ciebie to ma działać tak, że jeśli wstawiam news o MorphOS to musze czekać na news o AmigaOS4, ale jeśli nie ma żadnej wieści o OS4 w tym czasie to jak wyczaruje newsa o OS4?

Chyba, że masz swoje źródła informacji, do których my nie mamy dostępu a mógłbyś się podzielić takimi informacjami to wtedy możesz wysłać do nas takiego newsa.



Jeśli chodzi o wywiady, relacje i inne to jeśli tylko są one dostępne na sieci to staramy się takie pozycje tłumaczyć i zamieszczać u nas za zgodą autorów.



Moim zdaniem po prostu się czepiasz i obrażasz nas i naszą pracę wypisując coś co ma się nijak do rzeczywistości.
[#9] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2453


Dokladnie dwa newsy wczesniej jest o OS4. Klopoty ze wzrokiem ?
[#10] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2453


PPA jest najbardziej obiektywnym ami-portalem w Polsce. Niestety "ilość" newsów o OS4 jest tak jaka jest. Natomiast o MOSie jest więcej informacji, więc i na PPA jest o nim więcej. Ja nie mam zastrzeżeń do niusów na PPA chociaż jestem "za" OS4 i A1. Z sufitu się newsów nie bierze, więc trzeba czekać aż AInc coś wyprodukuje/ogłosi.
[#11] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2456


Mylisz się i to bardzo. To nie jest wina ludzi pracujacych i dbajacych o ten portal co i gdzie sie dzieje na amigowym (szeroko rozumianym) światku.

Oni tylko zamieszczają newsy, które albo otrzymali od innych, albo sami do nich dotarli.

A że w obecnym czasie zdecydowanie więcej się dzieje w pegazowym światku - to co? Boli Cię to?



A poza tym chciałem powiedziec, że ten portal zdecydowanie odstaje (na plus) od pozostałych. Informacje na bieżąco, wywiady (i to po polsku), opisy, testy - to wszystko co stanowi, o tym, iż warto ten portal odwiedzac.



Takie jest moje zdanie (które wcale nie wynika z tego, iż posiadam Pegaza - bo sam chętnie się dowiaduję, co i jak się ma w temacie OS4...)..
[#12] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2456


BTW. zastanówcie się nad zmianą logo PPA bo czy na pewno ten BB pasuje na tło, w obecnej sytuacji powinien być tam raczej motyl.



Może nie zauważyłeś, ale logo sobie sam możesz zmienić na takie jakie preferujesz






Hehehe, a to ci dopiero :)))) No i ma człek co się czepia logo =) Może sobie zmienić na co chce :)) Świetny pomysł!
[#13] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
A ze swojej strony przyznam się, że zmieniłem sobie Wasze logo na pięknego błękitnego motylka :)
[#14] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2465




Jest nas dwoje w takim wypadku :)
[#15] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #2468


...a nawet wiecej ;)
[#16] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #13



A ja sobie zmieniłem pół na pół )
[#17] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #16


No to tak jak ja:) Jeszcze mam nadzieje, ze z tej pileczki cos bedzie;)
[#18] Re: MorphOS 1.4 już w piątek!
W odpowiedzi na komentarz #5




Jaki biedny sympatyk AmigaOS4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem