Komentowana treść: AmigaOS4 na AmigaOne już dziś?
[#31] Re: AmigaOS4 na AmigaOne już dziś?
W odpowiedzi na komentarz #21


Jesli wedlug Ciebie Pegasos jest platforma do linuxa, to czym jest AmigaONE, ktora wlasnie kupujesz?
[#32] Re: AmigaOS4 na AmigaOne już dziś?
Tak czytam te komenty i widze, ze danie amigowca jakiegoklowiek wyboru, to najgorsza rzecz jaka mozna zrobic. Dawniej pojawialy sie glupie komentarze, przy zapowiedziach Peg2, Peg3, ze co chwila beda wymieniac plyty. Teraz sie przyczepili do tego, ze na Pegazie maja dzialac inne systemy operacyjne (i to nawet duzo ich), ze jesli tak robia, to znaczy, ze wiedza ze MOS jest do dupy i takie tam. Ludzie, wam to najlepiej dac dluto i kamienna tabliczke, bez rzadnej mozliwosci wyboru, to wtedy bedziecie szczesliwi.
[#33] Re: AmigaOS4 na AmigaOne już dziś?
W odpowiedzi na komentarz #30




A rok temu zakup proponował Efunzine, jakoś chętnych nie było.. nie pchali się drzwiami i oknami...



Z tego co ja wiem to powodem nie sprowadzenia AmigaONE przez Efunzine byla "niejasna sytuacja z Arctica S" jak to okreslil jeden z ludzi Efunzine pytany przeze mnie w lutym br.

Ja mysle ze chyba po wydarzeniach ostatniego weekendu, jakas firma jednak zdecyduje sie na sprowadzenie tych plyt do Polski. To chyba wstyd ze w tak duzym kraju o w sumie licznym jak na warunki amigowskie srodowisku nie bylo ani jednego miejsca gdzie mozna by kupic nowe Amigi. No chyba ze Matay, X-soft, Efunzine i Amigo maja tak duze obroty, ze nie potrzebuja nowych klientow i chca dac zarobic na AONE Versalli.
[#34] Re: AmigaOS4 na AmigaOne już dziś?
Hmm, AmigaOS4 działa na AmigaOne. Ciekaw jestem (ale tylko ciekaw) czy w związku z tym OS4 może już działać także na SharkPPC :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem