Komentowana treść: Jeden portal newsowy mniej...
[#1] Re: Jeden portal newsowy mniej...
No szkoda. Jakos przyjemnie mi sie korzystalo z tego portalu. :(
[#2] Re: Jeden portal newsowy mniej...
...brak wsparcia ze strony społeczności amigowej...


Watpie w to. Kolegom z GFX-BASE chyba raczej sie znudziala robota, bo suport ze strony amigowej spolecznosci raczej byl. Sam nawet cos tam dla nich robilem m.in. przetlumaczylem artykul Get Activ na jezyk polski dla nich, lecz niestety, nie zostal zamieszczony "bo braklo czasu".
[#3] Re: Jeden portal newsowy mniej...
W odpowiedzi na komentarz #2


Myślę, że prawda leży gdzies po środku. Jakieś wsparcie od strony użytkowników było, ale raczej małe. W dodatku nie widać było wielkiego ruchu patrząc po komentarzach (tak, wiem, że ilość komentarzy nie znaczy o odwiedzalności), ale może to i dobrze było, że przynajmniej trollowania mniej...



Cóż powiedzieć. Szkoda, po raz kolejny zmienia się lista przycisków z linkami w moich ustawieniach do IBrowse. Wcześniej zniknęła z niej strona http://vgr.com/news/ a wcześniej też kilka innych amigowych stron, na których pojawiało się niemial codziennie coś nowego a później umarły... Eh, wieje trupem, softu mało, niektórzy programiści nie mają czasu by wspierać Amigi a może (i) chęci (lenistwo). Wielu nie widzi sensu w robieniu oprogramowania dla Amigi bo to co im potrzeba zrobią na pececie z boku (co oznacza, że Amiga wychodzi już całkiem z użycia).

Ale mimo to jakiś optymizm jeszcze się utrzymuje bo bez tego byłoby słabo być tu gdzie się jest
[#4] Re: Jeden portal newsowy mniej...
W odpowiedzi na komentarz #3


Fakt, kilku zawodnikow odpadlo z gry. Choc z drugiej strony chyba lepsze pare DOBRYCH portali/serwisow aniezeli kilkanascie przecietnych. Uzytkownikcy suportujacy GFX-BASE zapewne dolacza teraz do grupy wspierajacych jakis inny portal - dzieki temu ze jedne padaja serwisy inne rosna w sile. Takie jest moje zdanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem