Komentowana treść: Recenzja Wings
[#1] Re: Recenzja Wings
Ahhhhhhhhhh... Pamiętam doskonale... Grałem w tą grę NAŁOGOWO!!! :)
[#2] Re: Recenzja Wings
Dodam tylko, że tą grę jak i parę innych można ściągnąć ze strony producenta (www.cinemaware.com) po uprzednim zarejestrowaniu się.
[#3] Re: Recenzja Wings
Też pamiętam te czasy, jak się wracało z giełdy w niedziele, odpalało Amisie i nowy stuffik na dyskietkach... Dokładnie pamiętam niedziele, kiedy wszyscy ziomki z rodziny zagrywały się w tą właśnie gre na mojej Ami...



pozdr.
[#4] Re: Recenzja Wings
Grałem w tą grę mnóstwo czasu, skończyłem kilka razy. Aż łezka wzruszenia się w oku kręci...
[#5] Re: Recenzja Wings
Nigdy nie widzialem w tej grze nic ciekawego. Nudy na pudy...
[#6] Re: Recenzja Wings
W odpowiedzi na komentarz #5


Ja natomiast gralem w ta gre do upadlego. Niejedna dyskietke na niej zajechalem (zawsze mialem kopie zapasowa).:) Swietna gra !
[#7] Re: Recenzja Wings
W Strefie gier można pobrać niegrywalne demo gry Wings.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem