Komentowana treść: Jest nowa wersja Gadami
[#1] Re: Jest nowa wersja Gadami
Nie wiedziec czemu ale u mnie ta wersja działa po angielsku :(

Dziwne bardzo dziwne.

Polski komunikator w wersji angielskiej :D
[#2] Re: Jest nowa wersja Gadami
bos sobie lokali nie zainstalowales ;)
[#3] Re: Jest nowa wersja Gadami
Instalowałem no i nic :(

A tak wogóle to z jakiej to okazji miałbym lokalizowac polski program :D

Czyźby Gadami poszło w świat
[#4] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #3


Musisz miec odpowiedni plik w odpowiednim miejscu Gadami:locale/catalogs/polski.apl/gadami.catalog lub ...catalogs/polski.iso/gadami.catalog
[#5] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #3


Musisz miec odpowiedni plik w odpowiednim miejscu Gadami:locale/catalogs/polski.apl/gadami.catalog lub ...catalogs/polski.iso/gadami.catalog i odpowieni dla swojego systemu (apl lub ISO) zainstalowac w Locale:
[#6] Re: Jest nowa wersja Gadami
Locale w ISO są uszkodzone i dlatego masz po angielsku! Locale dla AmigaPL są w porządku. Ja skonwerciłem sobie APL na ISO i już mam po polsku :D
[#7] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #6


Ja uzywam ISO i nie ma problemu.
[#8] Re: Jest nowa wersja Gadami
[#9] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #7




Hm... dziwne. Nawet teraz jak podstawię oryginalne locale w ISO to nie chce ich wczytać. VersionWB dla AmigaPL pokazuje ładnie 33.0, a dla ISO (oryginalnych) nic nie pokazuje (za nazwą pojawia się tylko 33). Gdy podstawię te co sobie skonwerciłem z APL to wszystko jest w porządku.
[#10] Re: Jest nowa wersja Gadami
A czy moze mi ktos wyjasniec do czego sluzy ta "fifka" ktora ponownie pojawila sie przy wyborze statusow w nowej wersji GadAmi?
Co daje zaznaczenie jej ?
[#11] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #10

Zapomnialem o wlaczeniu "chmurek" . Teraz wszystko jest jasne :P.
[#12] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #10


Masz na myśli tryb tylko dla znajomych? Jak to zaznaczysz to ktoś kto nie ma Cię na liście kontaktów nie będzie widział Twojego statusu.
[#13] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #12


Sorki:) Mały błąd. Miało być: ktoś kogo Ty nie masz na liście kontaktów;).
[#14] Re: Jest nowa wersja Gadami
W odpowiedzi na komentarz #13


Tak. Wlasnie o to mi chodzilo. Dzieki, teraz juz wiem :).

Pozdrawiam
[#15] Re: Jest nowa wersja Gadami
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem