Komentowana treść: Szybkość naszych przyjaciółek...
[#1] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
Cóś nie bardzo działa ten link ;)
[#2] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
Ponieważ akurat nie działa strona http://haage-partner.de/ i nie mamy na to wpływu.
[#3] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
Wow! Nie mialem bladego pojecia, ze istnieja 60-tki podkrecane do 100mhz. ;)
[#4] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #3


Nie podkręcane. Takie były (są?) produkowane.

[#5] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
Te wyniki sa sporo naciagane. Przynajmniej dla niektorych prockow. Od kiedy 040/40Mhz ma 41 MIPSow ?
[#6] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #5




Dokladnie... O ile pamietam moja 040/40 (klasyczne Apollo) wyciagalo nie wiecej jak 30 MIPS

[#7] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #4


Na stronie jest napisane, że wyniki dla 060/75 i 100 nie są testowe a tylko wyliczone.
[#8] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #5


Z ciekawości zajrzałem do SysSpeeda a tu: 41MIPS... Dla 68k emulowanej na Pegazie z G3/600 :D
[#9] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #7


To że autorzy "testów" nie mieli dostępu do odpowiedniego sprzętu, nie oznacza tego, że takowy nie istnieje.

[#10] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
W odpowiedzi na komentarz #9


A czy ja napisałem, że taki sprzęt nie istnieje? Tylko to co jest na stronie pewnie nijak ma się do rzeczywistości (skoro to są wyliczenia).
[#11] Re: Szybkość naszych przyjaciółek...
To są benchmarki labolatoryjnych prędkości procków
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem