Komentowana treść: Wystawa Andy Warhola
[#1] Re: Wystawa Andy Warhola
Moze sie czepiam (pewnie tak:)), ale ten news chyba jest najmniej amigowy w calej historii PPA :) Co prawda ma ta mala nutke amigowa, ale hm... troche jednak nie zwiazany z tematem... chyba ze chodzilo o przekazanie w takiej zakamuflowanej formie nieswiadomym Owieczkom, ze Warhol kiedystam (prawie 20 lat temu) cos na Ami robil... No coz... Kazik swoje pierwsze plyty tez nagrywal uzywajac A500 i samplera... Czy teraz w PPA beda newsy o nowych plytach Kazika? :)



Wlasciwie ten news mi nie przeszkadza, ale gdyby takich bylo wiecej... no wtedy protestowalbym ostro :)
[#2] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #1
: Hmmm... A nie jest miło wiedzieć, że Kazik nagrywał na Ami? Jest... A skąd wiesz, czy jakieś prace Warhola wystawiane w Sosnowcu nie były robione na Ami?
[#3] Re: Wystawa Andy Warhola
A ja dodam jeszcze ze Kabaret OTTO swoje przeboje robil na Amidze (chyba 500+). I nie wie mczy robia to po dzis dzien. Gdzies kiedys w telewizji byl z nimi wywiad i chwalili sie wlasnie tym.
[#4] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #3


Wzgórze YA-PA 3 też robili muzykę na Amidze... Kiedyś (a było to dobrych kilka lat temu) na regionalnej tv był wywiad i mówili, że coś tam robili na A500 (dodając, że "był to komputer do zabawy").

Jeśli by tak posiedzieć i mocno poszukać w pamięci to pewnie wiele innych, podobnych przykładów można by było podać



Uprzedzając ew. pytania - nie, nie jestem fanem hip-hopu ;)
[#5] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #1




A czy czasem Kazik nie używał czasem Atari st.

Oj chyba tak

[#6] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #5




oj chyba nie
[#7] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #5




Owszem, w miesięczniku "Tylko Rock" (zanim zbankrutował, później odrodził się jako "Teraz Rock") w dziale "living in material world", w którym to różne indywidua przedstawiają kilka ważnych dla siebie przedmiotów, był Kazik i jednym z przedstawionych gadźetów było Atari ST. Dobrze pamiętam, bo obudowę tego cuda (i monitora)pokrywały jakieś celtyckie wzory malowane piaskiem. A także wielkość HDD - potężna skrzyneczka stojąca na Atarynce.


O ile wiem to lider "Armii" nie kryje swych amigowych sympatii.
[#8] Re: Wystawa Andy Warhola
I fajny news. Nawet ciekawych rzeczy się człowiek z komentarzy dowie. A na Warhola się chyba wybiorę, bo Sosnowiec po sąsiedzku :)
[#9] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #6


Oj na pewno tak

:D
[#10] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #7




Ha ha, nie piaskiem, tylko pisakiem.

[#11] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #9




tak, sorki, teraz pamiętam , gdzie to czytałem... tylko popierdzieliło mi się trochę :D
[#12] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #3


Jeden z kabaretu OTTO (konkretnie ten co gra na klawiszach) jako swoje hobby podaje "komputer Amiga" wiec chyba nadal jej uzywa i pewnie nie jest to A500+. :) Zreszta - zobaczcie sami:



http://www.otto.netix.pl



i potem klik na fotce gostka pierwszego z lewej.



A moze by tak pocisnac z nim jakis wywiad? :) Tylko czy chcialby za darmo. Oni tam w swiecie "szolbiznesu" nie kiwna palcem bez kasy...
[#13] Re: Wystawa Andy Warhola
"Usiadlem w domu i do kilkunastu piosenek zrobilem szkielety na komputerze:

loopy perkusyjne, basy... Przy okazji okazalo sie, ze pecet jest wrogim mi

jestestwem. Z sentymentem wspominam czasy Atari, kiedy nic sie nie

zawieszalo, wszystko chodzilo tak jak trzeba. Nie bez problemow poszedlem

z tym wszystkim do studia i wrzucilem na Pro-Toolsa" - Kazik Staszewski

w wywiadzie dla Tylko Rocka (nr 9/2000, str.34)



Obecnie Kazik uzywa Mac'a! :D
[#14] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #12




Na stronie jest tez mail do niego:



Andrzej Piekarczyk

Andy@kabaretotto.pl
[#15] Re: Wystawa Andy Warhola
W odpowiedzi na komentarz #13


Obecnie Kazik uzywa Mac'a!



A myslalem, ze jest madrym czlowiekiem... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem