Komentowana treść: Relacja z kolejnego pokazu OS4
[#1] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
Fotki mogą być, ale jaki jest sens robić zdjęcia, skoro SGrab jest? Organizatorzy mogli postarać się o graby ekranu WB a nie zdjęcia z odległości;) Rozumiem zdjęcia obudowy, monitora, ale robić zdjęcie ekranowi to już przesada. Chyba, że to miało sprawiać wrażenie większej autentycności (kiedyś niektórzy skarżyli się na graby;))
[#2] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
Jakość obrazków taka sobie ale podoba mi się bardzo kierunek w którym zmierza wygląd OS4. Zaczyna przypominać OS X na MACu.

Nie wszystkim on się podoba ale dla mnie wygląd macowego OSa

był zawsze wzorem.

A tak na marginesie: podobno w fazę beta OS4 ma przejść do

końca listopada
[#3] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
Coraz wiecej pokazow AmigaONE i OS4 :) juz nie moge sie doczekac, kiedy kupie wrescie taka maszyne !!!!!!
[#4] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #2


Nie wiem, moze mam spaczony gust, ale mi sie screeny z OS4 srednio podobaja - jak na nie patrze to poprostu czegos mi brakuje i jakby dominowala w nich monotonia. Za to w screenach z MOSa zakochalem sie od pierwszego wejrzenia :). Tylko szkoda, ze sam nie potrafie sobie tego tak ladnie skomponowac jak na screenach i moj Ambient jest niezbyt zachecajacy pod wzgledem wygladu :P
[#5] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #4


Mi też te screeny średnio się podobają, ale AOS ma możliwosć zmiany wyglądu i każdy może mieć tak jak chce i jak mu się podoba:) A co do MOSa - sam zauważyłeś, że ty nie masz tak ładnego Ambienta, więc może testerzy OS4 nie mają tak monotonnego Workbencha?;)
[#6] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #5


Mnie sie tam OS4 podoba. Trafili prawie idealnie w moj gust :) Moze niezbyt to wyrafinowane, ale podoba mi sie i MOSa mam cos kolo tego - oczywiscie u mnie jest ladniej ;)
[#7] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #6




Zgadzam sie mi tez sie OS4 podoba, za Ambientem tez choruje...
[#8] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
Okej, każdemu może się podobać lub nie, ważne, że coraz bliżej

premiara. A przy możliwości dostosowania prawie wszystkiego będzie można zrobić wygląd od OS X przez XP aż po Ambient.

Też nie mogę się doczekać!!!

Tylko żeby sprzęt był trochę tańszy!!!
[#9] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #2


dla mnie wygląd macowego OSa był zawsze wzorem.



Wersja 7.x, 8.x i 9.x MacOS tez była dla Ciebie wzorem pod względem wyglądu? Nie mów, że ładne były te nieprzesuwane białe okienka z czarnymi ramkami, które miały być przyciskami. To wyglądało jak z początku lat osiemdziesiątych. :) Na Atari XL/XE widziałem ładniejsze GUIe...
[#10] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #8




Tylko kiedy premiera ? moze zdaza na Swieta Bozego Narodzenia....ale bym sobie sprawil prezent



Pamietam jak na Swieta ojciec kupil mi A500 (hehe uzywana) ja oszalalem, mialem TO CUDO w domu....to byla magia!!! heh koledzy meczyli sie na C64/ZX czy Atari....
[#11] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #9


Tak, system Maca zawsze "czysto" wyglądał i nie był przeładowany.

W swoim czasie te wersje wyglądały bardzo dobrze.

A teraz jest co innego na topie i os X wygląda znowu świetnie.

A z tym Atari to gruba przesada.

[#12] Re: Relacja z kolejnego pokazu OS4
W odpowiedzi na komentarz #11


O przepraszam - wcale nie przesada. Moim zdaniem na przyklad taki stary ChaosMusicComposer na Atari 65XE wygladal duzo lepiej i gustowniej niz na przyklad QuarkXPress z 2000 roku na MacOS 9.2. :) Biale okna z czarnymi kreskami to naprawde przesada. Przede wszystkim niemoznosc zmiany koloru to juz jest przegjecie. Ikonki we wspomnianym QuarkXPress wolaja o pomste do nieba. Toz to przeciez przelom lat siedemdziesiatych i osiemdziesiatych. To jest prostackie jak AmigaOS 1.2. :)



A MacOS X to juz inna bajka...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem