Komentowana treść: AmigaOne w Polsce
[#61] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #60


Takich pokazów nie ma, bo jedna ze stron (wszyscy wiemy która) panicznie boi się takiej konfrontacji. Widocznie ma ku temu jakieś powody (jakie, to też wiemy). Musimy wiec jeszcze poczekać? Ile? Tego pewnie nawet związani najsurowszymi NDA nie wiedzą.
[#62] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #59


Argument o oryginale nie jest żadnym argumentem.

Jest argumentem, poniewaz produkty oryginalne sa lepszej jakosci.


Czemu po prostu nie powiesz, że wybrałeś AOS4, bo będzie oferował zarówno użytkownikom jak i developerów lepszą funkcjonalność i liczysz na to, że to się później przełoży na ilość i jakość aplikacji?

Bo to chyba jest zrozumiale, ze wybieram system ktory uwazam za lepszy. Dla ktorego widze lepsza przyszlosc. Dotychczasowe moje doswiadczenia moga mnie jedynie utwierdzic w przekonaniu, ze dokonalem wlasciwego wyboru. Sam jestem zaangazowany w nie wielkim stopniu w ten projekt, mam kontakt z ludzmi, ktorzy nad nim pracuja. Natomiast uzytkownik, jak naprawdę prezentuje sie OS4 bedzie sie mogl przekonac juz wkrotce.

Jesli Ty jestes zainteresowany OS4 - wiesz gdzie szukac informacji na ten temat.


A może naprawdę wybrałeś go tylko ze względu na nazwę nie czytając nawet listy planowanych funkcjonalności?

Czytalem i to nie raz, lecz nie przekonuje mnie jedynie to co jest napisane, a raczej to co juz jest dokonane.
[#63] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #62


Natomiast uzytkownik, jak naprawdę prezentuje sie OS4 bedzie sie mogl przekonac juz wkrotce.



Problem m.in. w tym, że wielu niezdecydowanych, dla których są przeznaczone podświadomie te i inne komentarze są na tyle wkurzeni słuchaniem przez wiele lat "już wkrótce" lub "będzie kiedy będzie", że biorą to co jest. A kto i co zostanie dla OS4 i A1?
[#64] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #62


W przypadku oprogramowania oryginalność (rozumiana jako nalepka firmy) nie ma żadnego związku z jakością. Windows też jest oryginalny, copyrighted, registered i w ogóle a błędów ma całą masę. Takich przykładów są setki.

A wracając na nasze amigowe podwórko, to mam dla Ciebie jeszcze gorsze wieści. Jakość betatestingu MorphOSa oceniam znacznie wyżej niż betatestingu AmigaOS4. Czemu? Bo MOSa nie betatestują zwykli użytkownicy po podpisaniu NDA tylko developerzy, którzy umieją zinterpretować błędy, wskazać przyczyny, określić jakie inne elementy systemu lub aplikacji mogą powodować lub wpływać na występienie błędu, itd. To znakomicie ułatwia autorom systemu dokonywanie poprawek. Oczywiście tacy fachowcy są również w AOS4 Team, ale kłopot polega na tym, że raport od zwykłego "użyszkodnika" często tylko zaciemnia obraz sprawy wydłużając poszukiwania błędu. Mówię to z własnego doświadczenia developerskiego. Często z takim gościem muszę wymienić kilkanaście maili albo spędzić kilka godzin na IRC czy ICQ, żeby poznać dokładnie konfigurację jego komputera (hard i soft) by zdiagnozować problem. Do tego dochodzi czas potrzebny na nauczenie go zbierania debugu (to na szczęście chyba odpadnie w AOS4, bo widzę, że sporo pracy poświęcili na moduł debugowy).

[#65] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #64


Ech... o jakos betatestingu OS4, naprawdę, nie musisz sie martwic. Dzielne chlopaki bardzo dobrze sobie z tym radza.
[#66] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #65


Czy faktycznie radzą sobie dobrze to się okaże dopiero po premierze
[#67] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #50


Sluchaj twierdz tak dalej.

Zobaczysz gdzie sie obudzisz. Ja juz sie swojego doczekalem.


P.S.RAdze kupic koszulke Amiga bo jest orginalna , nie jak reszta ubran (nie jest klonem) , a co do czekania , poczekasz na nia jak na Aone.


Radze tez nie uzywac produktow Genesi(Phase5/DCE....) bo sa bee i nie maja nazwy Amiga.


[#68] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #67
Radze tez nie uzywac produktow Genesi(Phase5/DCE....) bo sa bee i nie maja nazwy Amiga.



Też mi argument .
[#69] Re: AmigaOne w Polsce
W odpowiedzi na komentarz #68

Ja sądzę, że to była wypowiedź ironiczna...
[#70] Re: AmigaOne w Polsce
według mnie AmigaONE takimi cenami świata nie podbije. :( :( :(.Ale przynejmniej AMI wraca :D :D :D . Ami KING
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem