Komentowana treść: Nowa wersja MiniShowPicture
[#1] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Qrcze, program naprawdę jest fajny. Przydała by się wersja dla PPC (głównie po to aby przyspieszyć skalowanie). Może autor się pokusi o taką?
[#2] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Jak przepiszesz system pod PPC to bedzie taka wersja.

Narazie jedynym uzywalnym systemem pod ppc jest MorphOS.
[#3] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #1


Jak datatypy sa pod PPC to czesciowo jest pod PPC. :) Ja patrzylem tez na Amidze z 603/160, 060/50, BVision i chodzil calkiem fajnie. Owszem - to nie ta predkosc co na Pegazie ale nie jest tak zle.
[#4] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #1

Ciesz sie, ze wogole chcialo mu sie kompilator pod 68k instalowac...
[#5] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Masz Kaczus racje , zeby nie te maile ze ktos to chce na 68k....
[#6] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Poprostu stefan przyznaj sie ze nie umiesz na PPC pisac... he he

[#7] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #6


No popacz jaki z niego zdolny chlopak nie umie na PPC pisac, a na MOSie jakos dziala;)
[#8] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #5


Te maile to raczej nie od userów 68k a od osób korzystających z emulacji Amigi, a jak wiemy emulatory nie dorobiły się jeszcze emulki PPC;).
[#9] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
To nic Szulu, ja już kończe przepisywać system pod PPC (tak jak autor to zasugerował)... bądz cierpliwy, jeszcze tylko parę dni :D
[#10] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #6




@Lysy500, Jager



O czym wy pieprzycie? Przecież Stefkos skompilował na ppc i na m68k. Czego jeszcze od niego oczekujecie??
[#11] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #10


Widze że wystarczy mała uwaga , a AmigOwce i PegasOwce podnosza dym. Niech zyje srodowisko amigowe..... Najlepsze i najbardziej wyrozumiale a do tego niosace pomoc.......
[#12] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #11

Cóż Najsampierw zaatakowaliście Stefkosa, by wam napisał wersję na
PPC, jak stwierdził, że szkoda jego czasu i powinniście się cieszyć,
że kompilował pod 68K (tylko dlatego, bo szło to łatwo), to
próbowaliście podejścia - atak na ambicje... Czy nie możecie
zrozumieć, że gdy człowiek robi "po godzinach" to chce robić to dla
przyjemności a nie z musu?
[#13] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Na początek Ravek: no to odpale ten program na mojej Ami (wersję PPC) czy nie? Bo skoro twierdzisz że tak, to powiedz jak to zrobić nie mając MOS'a (bo niby skad mam go wziaść dla BPPC - ukraść betatesterowi?). Twiedzisz ze wersja PPC jest, odpal to na mojej Ami! I proszę nie odpowiadaj mi tak jak na #amiga.rulez, tylko krótko: "Jager, na Twojej Ami bez MOS'a odpalisz wersję dla PPC tak..." i dokończ. Z góry bardzo dziękuję!



Teraz Kaczus... To kogo ja zaatakowałem? Grzecznie zapytałem, czy autor by tego nie zrobił, a w odpowiedzi usłyszałem że powinienem Bogu dziękować że jest wersja dla 68k. Przecież to jest śmieszne, wręcz żałosne... wystarczyło napisać: Nie, wersji dla PPC (WOS, PUP) nie będzie i temat by się zakończył.



A kto tu kogo zmusza? Oczekiwałeś innej reakcji z mojej strony po przeczytaniu odpowiedzi od autora? Jak wspomniałem, grzecznie zapytałem, a zostałem potraktowany jak... więc w taki sam sposób potraktowałem odpowiedź autora.
[#14] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #13

Ten fragment "ataku" dotyczyl raczej Lysego - proba "wjechania" na ambicje...
[#15] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
Ehh...kazdemu trudno dogodzic....

No coz jak ktos to przepisze pod ppc prosze bardzo podesle kod , ale od razu mowie ze to nie bedzie proste i przyrost predkosci bedzie wielkosci 5-15%?

Coz jak juz pisalem system dziala pod 68k i wiekszosc operacji jest wykonywana na tym procesorze.
[#16] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #14


He jasne że zaatakowałem Stefkosa.. ale z prostej przyczyny. Znam go kupe lat i wiem że jest to zdolny chłopak i że jak zechce to wersję pod PPC zrobi , a jedyną drogą do tego jest wjechanie mu na ambicje. Problem w tym że Stef zakochał się w Mosie i reszta go nie obchodzi... tzn. WOS . Ale jest autorem i ma do tego pełne prawo. A tak na marginesie to Stefan podeślij mi maila bo zmieniłes adres i moja poczta do ciebie nie dochodzi.. a złapanie Cię na chacie graniczy z cudem.
[#17] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #15


Na mojej A1200 + 68k + BVision + datatajpy PPC program chodzi îadnie i szybko. Dziëki Stefkos!
[#18] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #14


Więc trzeba sie było zwrócić do Lysego, a nie pisać w liczbie mnogiej, co sugerowało iż dotyczy to także moich wypowiedzi!
[#19] Re: Nowa wersja MiniShowPicture
W odpowiedzi na komentarz #15


To nie można było tak od razu napisać? Podziękował bym i sprawa by się zakończyła...



Jeżeli przyspieszenie było by rzędu 5-15%, to rzeczywiście masz rację że nie ma sensu tego robić. W sumie chodziło mi tylko o skalowanie dużych obrazków - 1024x768 i wyżej. Poniżej jest bardzo przyzwoicie, nawet na 68k.



Tak więc dziękuję za jasną i rzeczową odpowiedź oraz za wersje 68k. Rozumiem że już więcej takich wersji nie będzie (dla 68k), tylko dla MOS'a?



I na koniec... Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem