Komentowana treść: AmIRC za 10 euro
[#1] Re: AmIRC za 10 euro
Mam nadzieję, że 20 osób się uzbiera. Od dawna chciałem zarejestrować ten program, mam nadzieję że są też inni.
[#2] Re: AmIRC za 10 euro
Długo trzeba będzie zbierać tych chętnych skoro kurs EUR/PLN ma być wówczas 4.0
[#3] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #2


Wiem o co chodzi :) Na *teraz* jest to 4.6494 PLN. Podałem orientacyjnie, zmienie na 45 PLN w newsie mimo wszystko.
[#4] Re: AmIRC za 10 euro
może lurezowcy #amiga.rulez pokażą jacy z nich Amigowcy, i sie zarejestrują :
[#5] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #1


Nareszcie! Wiecie ile razy próbowałem dogadać się z kimkolwiek z Vaporu? Nawet bez zniżki, w ogóle jakąkolwiek rejestrację... Podziękowania dla Jacka Piszczka!
[#6] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #4




ehhhh... g...o o #amiga.rulez wiesz więc nie wypowiadaj się. a moze sam sie zarejestrujesz? poza tym - ci, ktorzy uzywaja nielegalnie AmIRCa maja zamiar skorzystac z tej okazji.

[#7] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #5


A ja tam sobie uzywam darmowego i już nierozwijanego BlackIRC`a

:D
[#8] Re: AmIRC za 10 euro
Jaca - a jak nowa wersja Amirca???

[#9] Re: AmIRC za 10 euro
Jaca - a jak nowa wersja Amirca???
[#10] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #6




dziękuję za oświecenie, co wiem ,a czego nie :D



co do rejestracji, nie dziękuję, wolę kase przeznaczyć na pegaza, ircuję(jeżeli w ogóle już ircuję) z shella na uczelni, więc problemów z legalnością raczej nie mam :)
[#11] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #10




o tym kanale to wiedziec moge ja, szulu, sordan, adater i inni, ktorzy go tworza. jak wiec mozesz wypowiadac sie na temat, o ktorym nie masz pojecia! logi se czytasz? koledzy ci opowiadali?super!



albo wejdz i polookaj, albo zam... cicho siedz ;)
[#12] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #11




hmm... lurkałem 2 razy... pewnie gdzieś to jest odnotowane.



a co do logów... no , ktoś się do ich powstania przyczynił, więc jakieś wnioski o wypowiadających się na kanale można wyciągnąć?



zaprzecz jeśli nie mam racji
[#13] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #12


Oczywiście, że można wyciągnąć wnioski, ale dlaczego stosowane jest uogólnianie na wszystkich? Jak się komuś nie podoba to niech nie zagląda, po co ma się denerwować? A wnioski można też wyciągnąć na temat niektórych osób z komentów na portalach (patrz: osoby wyzywające innych od przygłupich kolesiów nowara bodajże - którego nawet nie znam i się z nim nie zgadzam a zostałem przygłupim koleżką - dzięki:D)
[#14] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #12




2 razy? buahaha :)



co do logów - pozornie masz racje. bo tylko obserwujac na zywo dyskusje mozesz wejsc w klimat kanalu. ja np. na temat takiej #amisi moge sie jako-tako wypowiedziec bo troche tam siedzialem. i ty sie wlasnie zachowujesz jak gwaizdy #amisi (niech sie inni amisiowcy nie obrazają, to nie do was - oki Noxis? ;)) - nie znasz klimatu kanalu a sie wypowiadasz. na #a.r nie ma ZADNEGO rulezowca. wszyscy sobie jaja robia rowne. czy naprawde tak ciezko to pojac? niestety - nawiazujac do posta szulu - pryzmat Nowara dziala.
[#15] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #13




A wnioski można też wyciągnąć na temat niektórych osób z komentów na portalach



do mnie pijesz??? bo ja sobie nie przypominam, abym psioczył na AD
[#16] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #8


Pewnie jak MOSowy port zostanie ukończony to wyjdzie, może nawet sam się za to zabiorę :)
[#17] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #14




hmm.. nie będę się przekonywał, bynajmniej narazie do #a.r



ale tak patrząc z boku, to już kolejna secesja młodych, ze starego kanału... tak było od początku związków Ami i irca ... ech, historia lubi się powtarzać, choć jakby nie spojrzał, sytuacja zewnętrza różni się zdecydowanie, i już nigdy nie będzie dobra (obym się mylił, ale jestem realistą)
[#18] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #15


Nie napisałem, że do Ciebie. Po prostu wyciąganie wniosków na podstawie logów jest tak samo sensowne jak na podstawie komentów - ktoś palnie głupotę i już po nim;). Naprawdę nic do nikogo nie mam tylko denerwuje mnie "kłótnia" o nic.
[#19] Re: AmIRC za 10 euro
Co prawda ostatnio troche nie mam czasu i ochoty na IRCowanie ale chyba sie rzuce na tego keya. Nie widze na horyzoncie innego, lepszego programu tego typu, AmIRCa bardzo lubie, a przy ami-platformie zamierzam sie zestarzec do reszty. :D Tak wiec ja sie zglaszam. Cieszycie sie? ;)
[#20] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #13


O, widzę, że czytujesz portal exec.pl. A skąd wiesz, czy miałem na myśli Ciebie? Chciałbyś?
[#21] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #20


Czytuję Execa, ACP i PPA. Nie wiem czy miałeś mnie na myśli (mam nadzieję, że nie). Nie rozumiem akurat stosowania uogólnień. Masz coś do Nowara to pisz o nim a nie o wszystkich na kanale.
[#22] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #19


Tez sie zglosilem.

A moze by tak Jacka uprosic by pomogl w rejestracji MUI.
[#23] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #22


haha. a ja mam zarejestrowane mui :) [genesi rulz?]
[#24] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #3


Euro z tego co widze osiąga najwyższe wzrosty wg PLM czy USD od jakiegoś czasu. Troche pechowo, że akurat teraz gdy będzie rejestracja. Z drugiej strony taka okazja może się już nie powtórzyć jeśli chodzi o rejestrację AmIRCa więc te pare złotych więcej większej różnicy mi nie zrobi.
[#25] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #24


... a jak będziemy zwlekać jeszcze dłużej to zapłacimy jeszcze więcej.


Jacku, czy mógłbyś podać ile osób już zgłosiło zainteresowanie rejestracją?
[#26] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #24


Dziś EUR znowu przebiło psychologiczny poziom 4,70 i przy okazji ustanowiło kolejny rekord (4,7127). Tym razem podziękowania za to należą się naszym bratankom Węgrom. Jak tak dalej pójdzie to 5 złotych "pęknie" jeszcze przed naszym wejściem do UE.
[#27] Re: AmIRC za 10 euro
W odpowiedzi na komentarz #25


Jak na razie mam 12 zgłoszeń. Jeśli nie dobijemy do 20 to przy min 10 osobach może być 15 euro/klucz... Ale mam nadzieję, że chętni się znajdą :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem