Komentowana treść: Graffiti
[#1] Re: Graffiti
mniam, mniam :)
[#2] Re: Graffiti
no tak temu to dobrze ;) ja musiałem oberwać od Swojej Ukochanej za tą tapetkę ;) i jakoś wytłumaczyć, że kolorystycznie mi pasuje ;)
[#3] Re: Graffiti
Całkiem ładne okrągłości :), ale z newsów usunąłem miniaturki. Nie pytać dlaczego, to po prostu zbyt silnie przyciągało wzrok
[#4] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #2


Powiedz, ze jak sie napatrzysz na taka tapete to sie nie bedzie za innymi dziolachami ogladal. Przecierz nic z nia nie zrobisz no bo jak? ;)
[#5] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #2




ale kobitke niezlą wyczailes! tylko po co to okienko na screenshocie... no wiesz ktore :)
[#6] Re: Graffiti
Alley Baggett? Eeee... ;) Brak mi kartu GFX, bo mam masę ładniejdzych. Bardziej gustowne i nie muszę wyłączać monitor jak kto przyjdzie.

Grześ, ja miniaturki nadal widzę. Niech zostaną. :)
[#7] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #6


Z tego co widze to na pewno nie jest Alley Baggett, tylko Carmen Electra ... :)
[#8] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #7


A z tego co widzę ja, to ta pani na początku nie miała cenzury "okienkowej" ;) Byłem pierwszy i zdążyłem się napatrzyć :)
[#9] Re: Graffiti
Tapetka fajna (jedna z moich ulubionych), ale mam innego faworyta (też z Carmen;)). Mam szczęście, że moja dziewczyna już się przyzwyczaiła do takich tapet:D
[#10] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #9


Dziewczyny/Kobiety nigdy nie przyzwyczajają się do takich tapet, co najwyżej wkońcu machną na to ręką i starają się nie zwracać na to uwage ...
[#11] Re: Graffiti
"Software: AmigaOS 3.9, PowerIcons, MCP 1.40, MUI 3.8, VisualPrefs, MagicMenu, Titleshadow, AC97Mixer, Hippoplayer...



Hardware: Amithlon: AMD AthlonXP 1600+, GFX: nVidia GeForce2 MX400 64MB, MSX: Creative SoundBlaster Live! 1024, HD Samsung 40 GB, HD Quantum 3 GB, HD Seagate 1,7 GB, CDRW LiteON 52x24x52, CD LG 52x, Ethernet D-Link Realtek8029AS 10 MBit, 256 MB RAM (DDR266), modem HiTech 33.6k, Monitor Nokia Valuegraph 447V 17"



Pierwszy screen od lewej to mój system na Amithlonie, drugi - na mojej Amisi



engine@ppa.ltd.pl "





Co jest z tą Amigą, że - tam gdzie wymieniasz "hardware" - nie ma nic o Amidze? Zdanie pod koniec mówi, że "drugi" (a dlaczego nie pierwszy?! ;) ) ekran to z Amigi, a konfiguracji nie podałeś - zupełnie jakbyś nie miał Amigi ;) (albo "nie fair" ją traktował ;) )

Dla mnie osobiście jest duża różnica czy 'zrzut' jest z Amigi czy z Peceta.
[#12] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #11


Trudno traktować "fair" Amigę bez karty GFX. A już na główny komputer coś takiego kompletnie się nie nadaje. Chyba, że do słuchania modułów.
[#13] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #5




Ja mam wersje bez okienka :D
[#14] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #11




A1200 MiniTower (obudowa ręcznie przerabiana) z Elbox 1230/40 8 MB Fast Ram, ROM 3.1, HD 540 MB, CD 32x, AGA monitorek svga



będzie popraweczka z configiem Amigi, ale jak napisał Jacek - nie ma czym się chwalić za bardzo :(
[#15] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #11


Monitor Nokia Valuegraph 447V 17"

Brrr... ;)

[#16] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #14


Jak nie masz czym w Amidze się chwalić, to nie nadrabiaj pecetowym hardem. ;)

Przecież dysk twardy, czy CD/CD-RW nie ma nic do rzeczy jeśli idzie o wygląd blatu.
[#17] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #12




Oczywiście, ze Amiga bez 'dodatków', to mało użyteczna 'zabawka', ale to, co można osiągnąć na Amithlonie (jesli chodzi o wygląd WB), to to samo można mieć i na Amidze (oczywiście z kartą GFX)



Ale dziwi mnie to, że ktoś zachwala swój 'pulpit' na amithlonie, skoro ma Amigę (wspomina o tym, ale o tym nie pisze wymieniając swój hardware). A 'zrzuty' z ekranów z Amigi zawsze są gorsze od tych na Amithlonie - Czy tak musi być?
[#18] Re: Graffiti
Jak chcecie panienkę bez okienka ;)

to znajdziecie ją pod adr: http://www.abba.friko.pl/women.php

Jest ona chyba w 40 galerii
[#19] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #17


A ja powiem tak: eNgine może sobie mieć blat jaki sam zapragnie. Może na nim pisać "CHWDP", "Windows ROXX" lub "dysk twardy: Samsung 120 MB". Ważne, że jest to nadal AmigaOS i ładnie wygląda. W Amisi tak wyglądający system to rzadkość, bo bajery graficzne czynią go nieraz zupełnie nieużywalnym.



Mnie się podoba!
[#20] Re: Graffiti
[#21] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #12




Mozna, ale musza byc spelnione dwa warunki: szybki procesor (ppc+ conajmniej 040/36) oraz duzo ramu (powyzej 64MB...kiedys meczylem sie przy 32 i jest to niewystarczajaca ilosc, choc jeszcze sensowna). Nie kazdy jest grafikiem, a do prostych prac wystarczy 256 kolorow, ewnetualnie HAM. Podkreslam ze mam tez peceta i wiem jakie mozliwosci daje GFX (WinUAE+P96)
[#22] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #21


dlaczego minimum to 040/36, a nie np 040/35, czy 040/37? :P

[#23] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #21


Oto wypowiedź godna prawdziwej amigowcy: "najlepsza Amiga to taką jaką ja mam". A to, że w AGA 256 kolorów nawet przesuwanie ikonek po Workbenchu się tnie a na otwarcie okna MUI czeka się kilka sekund, to przecież nie przeszkadza w "pracy" na Amidze.
[#24] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #22




No, moze byc i 35,5. Co jak co, ale oscylator 50MHz (040/25) to za malo. :)
[#25] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #23




Jakie 256 kolorow? Na WB 64 kolory. No tak..."ale CED itp. wymaga 32 bity"
[#26] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #22





:D pewnie miało być 040/030MHz każdy może się pomylić
[#27] Re: Graffiti
W odpowiedzi na komentarz #26


no tak teraz to ja 040/30MHz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem