Komentowana treść: Gadami v0.47
[#1] Re: Gadami v0.47
Czy da sie wylaczyc zapisywanie rozmow ? Pisalem do autora i jakos to zignorowal, a odpisywal mi ze to drobnostak i da sie wprowadzic taka zmiane. Czy da sie tez wylaczyc to pole pod lista osob ? A moze autor prowadzi politeke jak niektore firmy amigowe ? :P ;)
[#2] Re: Gadami v0.47
W odpowiedzi na komentarz #1




a ja mam inny problem, wczoraj gadami dzialal, ale dzisiaj ma juz problemy (oczywiscie laczy sie ze serwerm) :(



[#3] Re: Gadami v0.47
No, nareście wruciła moja ulubiona opcja ukrywania się przed nieznajomymi. :) Jedyne czego brakuje, to tylko wyświetlania tych emotikonek, no ale dla mnie to nawet jest to zaletą.
[#4] Re: Gadami v0.47
W odpowiedzi na komentarz #3


Dziwnie rzeczy piszesz. Jak może być zaletą brak jakiejś (nawet nieużywanej przez Ciebie) funkcji?
[#5] Re: Gadami v0.47
W odpowiedzi na komentarz #3


To wrocilo kilka wersji temu[funkcja ukrywania sie przed nieznajomymi]... nie jestes cos na biezaco...
[#6] Re: Gadami v0.47
W odpowiedzi na komentarz #5


Dla mnie to ta opcja byla w kazdej wersji (nawet w tych w ktorych jej nie bylo). Poprostu jestem caly czas niewidoczny dla wszystkich. :) Ci co wiedza to wiedza, ze trzeba do mnie zastukac...
[#7] Re: Gadami v0.47
Czy u was tez nowa opcja blokownania osob dziala niepoprawnie . Zablokowalem qmpla i po chwili odblokowalem, ale ona dlaej nie mogl pisac do mnie. Musialem wylaczyc Gadami i uruchomic ponownie. Wtedy wszystko wrocilo do normy .
[#8] Re: Gadami v0.47
Hmm, z tego co zdążyłem zauważyć w becie to żeby zablokowany wiedział, że jest zablokowany to trzeba było rozłączyć i połączyć gada jeszcze raz (bez tego działało ignorowanie ale zablokowany nie widział znaczka zablokowania). To samo tyczyło się odblokowania.

Aha, jeżeli komuś Gadami wiesza sie przy starcie to niech się upewni, że skopiował nowe locale w odpowiednie miejsce.
[#9] Re: Gadami v0.47
A u mnie wiesza sië zawsze po usuchomieniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem