Komentowana treść: Kanał IRC #amiga w Dialogu
[#1] Re: Kanał IRC #amiga w Dialogu
Bardzo fajnie!



Jednak ja nie widzę jakiegokolwiek problemu z wchodzeniem na IRCa z dialogu. Ten k-line był problemem kiedyś, a teraz już nie jest. Odpalam AmIRCa, łączę się, po chwili naciskam F10, enter, chwile czekam i juz jestem na #amisia czy dowolnym innym kanale. To "irc-proxy" działa bez problemu. Teraz zbyt często na IRCa nie wchodzę ale dawniej to siedziałem bardzo często. Zbyt często... :)
[#2] Re: Kanał IRC #amiga w Dialogu
Owszem moze dzis to nie stanowi dla kogos obeznanego w temacie wiekszego problemu jednak ja znam osoby ktore jakos nieradza sobie. Dlatego zalozylem ten kanal. Poza tym Amigowcy z Podbeskidzia spotykaja sie tam :) nasza mala grupka nie jest liczna ale jest! Pomyslalem ze chyba warto o tym wspomniec? :)
[#3] Re: Kanał IRC #amiga w Dialogu
Macie jakis sposob na wejscie na IRCnet poprzez Neostrade? Maja takie proxy jak Dialog, a moze wlasne z tego mozna skorzystac?
[#4] Re: Kanał IRC #amiga w Dialogu
W odpowiedzi na komentarz #2


A pewnie, że warto! Tutaj zagląda codziennie cała masa amigowców i jestem przekonany, że niejedna osoba się ucieszyła tą wiadomością. :)
[#5] Re: Kanał IRC #amiga w Dialogu
W odpowiedzi na komentarz #3


shell
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem