Komentowana treść: Amigowe przeglądarki a banki
[#1] Re: Amigowe przeglądarki a banki
mBank na pewno działa z poziomu IBrowsa 2.3 - sprawdzone w praniu tzn. logowanie, wylogowanie, wykonanie przelewu, historia. Pozatym strona pekao24 (banku Pekao SA) na pewno sie ładuje (tzn dziła logowanie) ale nie prubowałem przelewów
[#2] Re: Amigowe przeglądarki a banki
Dziala też Intelligo - bez problemow... (testowane Voyagerem)

[#3] Re: Amigowe przeglądarki a banki
Nie wiem jak to będzie działać pod ami-browserami, ale mój bank (Millenium SA) ma menu w DHTML-u, CSS-y itp. Jestem raczej sceptykiem...
[#4] Re: Amigowe przeglądarki a banki
No jesli mBank i Inteligo dzialaja (wplaty, wyplaty, przelewy) na Amibrowserach to super (juz zakladam konto :) ).

Qmpel umnie na IBrowerze 2.3 sprawdzal stankonta na WBK.
[#5] Re: Amigowe przeglądarki a banki
Kożystam z konta Firmowego w multibanku działa tylko pod IBrowsem 2.3

a także z prywatnego w BGŻ Integrum Działa bardzo dobrze z IBrowsem 2.3 z innymi tego nie testowałem.

:)
[#6] Re: Amigowe przeglądarki a banki
Jeszcze kilka osób się wypowie i będzie można zrobić taką stonke o polskich bankach i Amigowych przeglądarkach
[#7] Re: Amigowe przeglądarki a banki
Moja propozycja: nich w PPA pojawi się artykół/tabelka która zbierze wypowiedzi z tego wątku. Co na to ludzie z PPA??
[#8] Re: Amigowe przeglądarki a banki
W odpowiedzi na komentarz #7


Oczywiście możemy coś takiego zrobić i zrobimy. Niech to jednak nie zniechęca Was do dalszego nadsyłania tych informacji. W Polsce mamy jeszcze kilka banków ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem