Komentowana treść: Pakiet XAD - uwolnione źródła
[#1] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
Super wiadomość. A tak btw. ciekawie wygląda ten nius gdy obok jest reklama rejestracji XADa;)
[#2] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #1


Widocznie wszedłeś w momencie gdy jeszcze nie była usunięta ;)
[#3] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #2


Szkoda, że nie uwieczniłem tego jakimś grabem;). A tak btw. tego darmowego XADa, ciekawe kiedy przyjdzie kolej na WarpDT....;)
[#4] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #3


Oj, jeszcze długo, długo zapewne :)
[#5] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
i ja wiem przez kogo autor uwolnił źródła! dziękujcie mu :)
[#6] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #5


Komu, jeśli to żadna tajemnica?


Z wypowiedzi, którą autor podał kilka dni temu, a wczoraj po prostu potwierdził, wynika, że zastanawiał się nad tym od dłuższego czasu. Pracuje na pełen etat jako programista i wracając do domu brakuje mu już czasu/chęci/motywacji (niepotrzebne skreślić) do dalszego pisania programów, w dodatku na inną platformę. Jeżeli mamy komu dziękować to chyba jego pracodawcy.


Wszyscy się cieszą, że autor uwolnił źródła, że program będzie darmowy. Fajnie, tylko czy znajdzie się ktoś kto się nim zajmie i dalej będzie rozwijał? Miejmy nadzieję, że tak i że kiedyś doczekamy się pełnej obsługi ACE2.x oraz RAR3.x.
[#7] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #6


Nadzieja. :P
[#8] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #6


Oczywiscie tez mam nadzieje, ze ACE i RAR w koncu bedzie. Jednak tak prawde mowiac to jakos sie w zyciu z takimi archiwami nie spotykam. :) Nawet na piecu zawsze uzywam ZIPa i ci z ktorymi utrzymuje kontakt tez raczej ZIPuja. Tak wiec brak nowego RARa i ACE mi jakos w zyciu nie przeszkadza.
[#9] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #8




No nie przesadzalbym. Ace to rzeczywiscie dosyc rzadko spotykane archiwum, ale za to rar jest calkiem popularny. Jesli mialbym porownac popularnosc pakerow na pc to taki zip bylby odpowiednikiem amigowego lha, natomiast tuz zanim plasowalby sie rar, cos jak u nas lzx.

Inna sprawa ze nowy amigowski unrar dziala bardzo dobrze. Moze mam szczescie ale jeszcze nie trafilem na rar'a ktorego niedalbym rady rozpakowac na Ami.
[#10] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #8


Osobiście rzadko się spotykam z ACE, ale RAR jest niezastąpiony podczas dzielenia archiwum na pececie w pracy czy w domu. Pod Amigą nie mam problemów tak dzielonego archiwum rozpakować (o ile oczywiście jest to wersja RARa 2.x). Z ZIPem trzeba zawsze się nagimnastykować, aby archiwa ładnie podzielić, a później znowu się nagimnastykować, aby je na Amidze połączyć (trzeba jakieś zewnętrzne programy do pracy zaprzęgać). Zapytacie pewnie po co dzielić? ;) Nie wszystko chce wyjść lub wejść na konto pocztowe ;)
[#11] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #9

Pewnie masz szczęście bo ostatnio coraz częściej mam problem

z archiwum rar. Unrar v3.20beta3 nie chciała mi rozpakować jednego z archiwów.

Poradziła sobie z nim dopiero v3.30beta3, która na innych archiwach rar

ściągniętych gdzieś z sieci objawia się żółtym Guru.

Testowałem wersję Unrara dla procesora 040.

Jak nie trafiłeś na takiego rar-a to mogę Ci podesłać.

Musisz tylko podać adres. :)
[#12] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #11


O pojawieniu się nowego UnRara już informowaliśmy.
[#13] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #6




e0r\drg+rse
[#14] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
W odpowiedzi na komentarz #13


A to co takiego? To niby ten co zaszantażował Dirka do uwolnienia źródeł?
[#15] Re: Pakiet XAD - uwolnione źródła
cracker =)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem