Komentowana treść: SWFplayer 1.3
[#1] Re: SWFplayer 1.3
U mnie pod MOSem 1.4 na Pegazie mam zwis systemu :( , zaraz na poczatku odtwarzania jakiejkolwiek animacji Flash (wczesniejsza wersja spokojnie sobie z nimi radzila).
[#2] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #1


Nie jestes sam...
[#3] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #1




Obie wrsje sie tak kaszania? (WOS, 040)

[#4] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #3


Niestety obie :(
[#5] Re: SWFplayer 1.3
U mnie działa bez zarzutu wersja dla WOS'a, dla 040 nie sprawdzałem.
[#6] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #5


Jager, zapewne u Ciebie pod MOSem 1.4?;) Była mowa o MOSie a nie AOSie.
[#7] Re: SWFplayer 1.3
Umnie v 1.3 (k68, 040, GFX) dzial "poprawnie" (nie odgrywa mi dzwieku). Nie wiesza sie (poprzednie byly wiechliwe).

Testowalem na bjkach http://www.happytreefriends.com.
[#8] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #7


Ładne mi bajki tożto czysta rzeźnia ... ale melodyjka z czołówki bardzo przypadła do gustu mojej małej 16 miesięcznej córeczce ... :) Ale tych bajek jej nie będe pokazywał ... narazie :)
[#9] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #7


Happy Tree Friend rulez;) Mam wszystkie 30 odcinków + pocztówki itp. Szkoda, że na Ami trochę się tną:(.

A tak btw. zaciekawiła mnie możliwość odtwarzania skompresowanych plików - pewnie muszą przepięknie przycinać:D
[#10] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #7




Link nie bardzo działa (tak, usunąłem kropkę po .com)
[#11] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #10


To blad strony. Kropke dodalem po .



Szulu: mozesz udostepnic gdziesz swoja kolekcje
[#12] Re: SWFplayer 1.3
W odpowiedzi na komentarz #11


Hmmm, udostępnić to raczej nie bo z moim ftpem się nie połączysz:( Chyba, że przez IRCa albo maila;) W końcu to tylko 33 mega (30 odcinków+kilka tapet, mp3, ok. 12 smoochies).
[#13] Re: SWFplayer 1.3
[#14] Re: SWFplayer 1.3
Hello everybody,



I'm SWFPlayer author, I've just found this board BUT I don't understand all your comments, please if you've found bugs, or if you've got some feature request, feel free to drop me an email (in english... or in french if you want) and I'll do my best to answer you as soon as possible.

Preferably include [SWFPayer] in the subject, else I may take your mail as spam and delete it without opening it. In all case if I did not answer you in 1 week, try another time.



Regards.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem